Domů » Bleskovky » Bláznivý simulátor destruktivní kozy zamíří na Android a iOS

Bláznivý simulátor destruktivní kozy zamíří na Android a iOS

Před několika měsíci se pro PC objevila naprosto šílená hra Goat Simulator. Principem nebylo nic jiného, než že jste běhali s kozou po městě a ničili vše, co vám přišlo do cesty. Zdánlivě jednoduchý titul si ale okamžitě získal obrovské množství příznivců. Pro mobilní zařízení se ihned objevily nejrůznější klony, ale žádný z nich nepocházel přímo od autorů.

To se ale brzy změní, jelikož vývojáři z Coffee Stain Studios dnes oznámili, že simulátor bláznivé kozy vyjde pro Android, iOS a Xbox. Přesný termín zatím nebyl stanoven, ale jakmile se tahle atypická hra objeví, budeme vás o tom informovat. Do té doby si můžete zkusit zkrátit čas některým z klonů. V případě, že byste si chtěli zakoupit plnou verzi pro PC, připravte si 9,99 USD.

Odkaz na Google Play Odkaz na App Store Odkaz na WP katalog
Odkazy na neoficiální klony hry

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

7 komentářů

 1. WOPIC (neregistrovaný)

  Proč je grafika na LUMII 925 tak hnusná grafika ? na iOS a Androidu to je mnohem hezčí. že by další vychvalované omezení systému pro omezence ???

 2. Tomik774 (neregistrovaný)

  nechápu, trailer je krásnej ale hra vypadá hůř než videohry z minulýho století

 3. sadam (neregistrovaný)

  tuto hru už davno mali zakazať, spôsobuje ešte väčšiu demenciu dementov ktori to hraju

 4. Aspoň, že je to free, na PC za to chtěli myslím 10 eur(nevím kolik teď, mě to přestalo bavit po prvních 5 minutách).

 5. Nejlepší hra všech dob! Doufám, že brzo výjde podpora pro UHD displeje spolu s lepší optimalizací pro GeForce GTX TITAN v quadSLI zapojení. Podpora Oculus Rift je samozřejmostí. Příští rok by měl vyjít datadisk, kde vedle kozy bude k dispozici ptakopysk a elektrický úhoř.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).