Domů » Bleskovky » Bláznivá hra Send me to Heaven: Jak vysoko vyhodíte svůj telefon?

Bláznivá hra Send me to Heaven: Jak vysoko vyhodíte svůj telefon?

Na dnešní smartphony seženete spoustu zajímavých aplikací, jen málo z nich je ale natolik pozoruhodných, jako S.M.T.H. neboli Send me to Heaven. Princip hry totiž nespočívá v ničem jiném, než ve vyhazování vašeho smartphonu do co největší výšky. Původně byl program ke stažení pro zařízení s iOS, následně byl však z App Storu vymazán kvůli možnému poškození přístrojů způsobenému jeho používáním. 

   

Aplikace vás samozřejmě po startu důsledně varuje, že není odpovědná za škody na vašem telefonu a poté již můžete začít házet. Určování podle zkušeností není vždy úplně přesné a na některých smartphonech je zcela nefunkční, přesto ale nechybí ani žebříčky, kde vedoucí hodnota aktuálně činí těžko uvěřitelných 33,86 metrů (zda-li byla skutečně dosažena, je samozřejmě otázkou).

Hru jsme vyzkoušeli i s redakční Galaxy S4 a zatím jsme se dostali na hranici 4,6 metru. Pokud máte zájem rozbít svůj chytrý telefon zábavným způsobem, pak není nic jednoduššího, než si hru zcela bezplatně stáhnout z Obchodu Play.

-

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

6 komentářů

  1. s nejaky CATem proc ne, ale Note hazet nebudu :D

  2. Škoda že není i pro WP. Chtěl jsem vyzkoušet pevnou polykarbonátovou konstrukci u Lumie :-))

  3. Já bych řekl, že rekord byl dosažen „cheatem“ ve stylu Bungee ball ([odkaz])

  4. Vyskusane na Xperia Z a funguje pomerne presne. Ale odvazil som sa len do 168cm :D

  5. Jeremy Eric Nowak (neregistrovaný)

    staci hazet na trave v pozdre =P

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).