Domů » Bleskovky » BlackBerry připravuje limitovanou edici modelu Z10 pro Porsche

BlackBerry připravuje limitovanou edici modelu Z10 pro Porsche

BlackBerry již v minulosti spolupracovalo s německou automobilkou Porsche na výrobě limitované edice populárního modelu Bold 9900, který dostal s redesignem i nové jméno P’9981 a především tučnější visačku. Na vietnamském serveru Tinhte.vn sel se čerstvě objevily fotografie zařízení, které vypadá jako BlackBerry Z10 s úpravou Porsche design.

Tradičně se jedná o velice výrazný design, který se vám na první pohled buďto zalíbí, nebo zhnusí. Spousta prvků včetně ostrých hran, tvaru „brady“ telefonu nebo textury krytu baterie byla zřetelně přejata od předchozího modelu vyrobeného pro Porsche. Změny bychom ale měli spatřit i v oblasti softwaru, systém BlackBerry 10 bude údajně okořeněn speciálním grafickým rozhraním, který bude lépe ladit ke vzhledu konstrukce.

  

Telefon by měl dostat označení P’9982, zatím sice nevíme, kdy se dostane na trh, spekuluje se však o ceně, která by měla činit rovných 2000 dolarů, čili v přepočtu téměř 40 tisíc Kč. Pro lepší pocit za tak velkou útratu dostane každý majitel limitované edice své unikátní pořadové číslo, VIP kartičku a členství v uzavřeném klubu.


Spousta prvků zůstává identická předchozí limitované edici Porsche Design P’9981

Ruslan Botsyurko

Lékař, fotograf, redaktor, DJ, webdesigner, nevyléčitelný perfekcionista a bezmezný nadšenec do všech možných technologií, který od malička běhá po světě se šroubovákem (no dobrá, nyní spíše se skalpelem :)) a snaží se přijít na to, jak věci kolem fungují.

Diskuze k článku

  1. romant (neregistrovaný)

    No, nevim nevim. To mi připomíná LG P940 – PRADA. Designově super, akorát Prada mě přišla lepší, taková nenásilná. Tohle už je moc.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).