Domů » Bleskovky » Bezpečnostní funkce LG Knock Code bude dostupná i pro LG G2 a LG Flex

Bezpečnostní funkce LG Knock Code bude dostupná i pro LG G2 a LG Flex

Společnost LG na Mobile World Congressu představila nepřeberné množství nových zařízení, z nichž některá byla vybavena inovativní bezpečnostní funkcí Knock Code. Jedná se o probuzení a odemčení telefonu za pomoci uživatelsky definovatelné sekvence dvou až osmi poklepání v určitém rytmu v celkem čtyřech kvadrantech displeje telefonu. Tato funkce je prozatím dostupná na modelech G Pro 2, G2 Mini a telefonech z řad F a L třetí série, nicméně se jí mají dočkat i starší přístroje výrobce.

MWC 2014 : LG @ MWC 2014 Trailer Video

LG dnes ve své tiskové zpráve potvrdilo, že se této funkce dočkají konkrétně modely LG G2 a LG G Flex, přičemž distribuce této funkce proběhne v dubnové aktualizaci firmwaru těchto modelů. Update má být dostupný pouze v některých lokalitách, snad se dostane i na zařízení prodávaná v naší kotlině.

Graf ceny produktu LG G2 poskytuje server Heureka.cz

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentářů

  1. michael.zeleny

    Velmi povedená funkce, zpočátku se mi nezdála tak důležitá, ale velmi mi to usnadnilo každodenní zacházení z telefonem

  2. michal (neregistrovaný)

    Hlavně ať si pohnout s 4.4.2:/ nebaví mě čekat

  3. Tomáš (neregistrovaný)

    Jde tato funkce dostat i do jiných telefonů např. SGS2?

  4. Neviete, ci a kedy sa bude LG G Pro 2 predavat v Europe?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).