Domů » Bleskovky » Bezpečnost především: schůzka Kanye Westa s prezidentem Trumpem šokovala svět

Bezpečnost především: schůzka Kanye Westa s prezidentem Trumpem šokovala svět

Den plný podstatných a směrodatných zjištění, dojmů a rozhodnutí. Takto by se dal popsat ve zkratce den ze života amerického rappera a hudebního producenta známého pod (vlastním) jménem Kanye West.

V Bílém domě se děly velké věci

Posadíte-li do jedné místnosti amerického prezidenta Donalda Trumpa a výše zmíněného rappera, máte zaručeno, že se budou dít velkolepé věci. Tak předně, desetiminutový monologový spurt byl plný velkolepých „nonsensů“, co však přihlížející novináře z čistě lidského hlediska zaujalo nejvíce, bylo hrdě zadávané heslo přímo před objektivy kamer a fotoaparátů (zpozorněte v čase 8:01).

Kanye West in the Oval Office with President Trump (C-SPAN)

Nešlo jen nonšalantně naťukané heslo, ale o heslo samé, co fascinovalo přihlížející. Kupa nul a nic více. Jak nápadité a neotřelé. Následovala zmínka o letadle poháněném vodíkem (že by budoucí AirForce One? Ale vyrobené Applem, to především), nechutně neamerické výrobě amerických značek na území Čínské lidové republiky, budoucí možné prezidentské kandidatuře rappera (2024, což je ostatně hodně dvojek, a i nějaká ta čtyřka – tedy dvě maskované dvojky) a v neposlední řadě o čepici s logem „Make America Great Great“. Záživná schůze, po všech směrech, technickém nevyjímaje. Zdá se, že Kanye má skutečně „pod čepicí“ :-)

Matěj Valošek

Zarytý fanoušek sci-fi, starého i nového, seriálového i filmového, knižního či hraného. Ve zbytku času holduje asijské kuchyni a snaží se vzdělávat v korejštině.

8 komentářů

 1. Bože můj, to je zas článek. Úroveň tohohle webu jde čím dál víc dolů. Bulvár chci číst v Blesku, ne tady.

  • Taková je doba, a bude hůř – mnohem hůř.
   Peníze jsou vírou nad všechna náboženství.

  • ježiš, tak to nečti, tragéde :-D mě to náhodou po ránu pobavilo a rád si přečtu víc takových špeků.

  • To je právě ten problém. Z odborného webu, kde psali odborníci, se stala bleskoidní žumpa, kde píšou náctíletí fagani, pro náctileté fagany. Pak se tu stahují individua jako ty, jejichž mozek víc než novou zprávu o Káně Westovi, nezvládne.
   A ještě smartmania přesvědčuje, že jejich reklama je nenásilná. Za tyhle články si nezasloužíte nic jinýho, než adblock.

  • wsx top ?
   Lenze ono z kazdej platformy a siete sa stava miesto pre fagany (insta, youtube, snapchat)

   Aj apple cieli prave na tento segment s rozpravacim hovienkom – vyzerá to ze tato skupiny sa da najviac ovplyvnit reklamou a takisto utrati viac nez dospely clovek nakolko od rodicov vyzobre peniaze na iphone xs ktory by si oni sami nekupili

  • imperator
   Dokonce bylo zjištění, že uživatelé SE méně utrácejí na store, důvod je snad jasný.
   Takže jak jsem psal – peníze.
   Nic víc za vším nehledejte…
   Svět zralý na RESET.

 2. imperator z kazde ne. pouze z tech dvou kde v zapalu hledani pokemonu museli pomocujicim se nesvepravnym uhrovitym. bl*beckum vymyslet i appku s verejnejma zachodkama

 3. Takhle vypadá setkání dvou lidí s IQ 85 a 86. K čemu je dobré ucit se ve škole dobře když většina současných elit je absolutně pitomá. Nač studovat it, inženýrství, lékařství když stačí být drzý a sobectví.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).