Domů » Bleskovky » Bezpečnost především: schůzka Kanye Westa s prezidentem Trumpem šokovala svět

Bezpečnost především: schůzka Kanye Westa s prezidentem Trumpem šokovala svět

Den plný podstatných a směrodatných zjištění, dojmů a rozhodnutí. Takto by se dal popsat ve zkratce den ze života amerického rappera a hudebního producenta známého pod (vlastním) jménem Kanye West.

V Bílém domě se děly velké věci

Posadíte-li do jedné místnosti amerického prezidenta Donalda Trumpa a výše zmíněného rappera, máte zaručeno, že se budou dít velkolepé věci. Tak předně, desetiminutový monologový spurt byl plný velkolepých „nonsensů“, co však přihlížející novináře z čistě lidského hlediska zaujalo nejvíce, bylo hrdě zadávané heslo přímo před objektivy kamer a fotoaparátů (zpozorněte v čase 8:01).

Kanye West in the Oval Office with President Trump (C-SPAN)

Nešlo jen nonšalantně naťukané heslo, ale o heslo samé, co fascinovalo přihlížející. Kupa nul a nic více. Jak nápadité a neotřelé. Následovala zmínka o letadle poháněném vodíkem (že by budoucí AirForce One? Ale vyrobené Applem, to především), nechutně neamerické výrobě amerických značek na území Čínské lidové republiky, budoucí možné prezidentské kandidatuře rappera (2024, což je ostatně hodně dvojek, a i nějaká ta čtyřka – tedy dvě maskované dvojky) a v neposlední řadě o čepici s logem „Make America Great Great“. Záživná schůze, po všech směrech, technickém nevyjímaje. Zdá se, že Kanye má skutečně „pod čepicí“ :-)

Matěj Valošek

Zarytý fanoušek sci-fi, starého i nového, seriálového i filmového, knižního či hraného. Ve zbytku času holduje asijské kuchyni a snaží se vzdělávat v korejštině.
Subscribe
Upozornit na
guest
8 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments