Domů » Bleskovky » Během tohoto týdne bude pro iOS dostupná aplikace pro správu Google Glass

Během tohoto týdne bude pro iOS dostupná aplikace pro správu Google Glass

Používat Google Glass spolu s iOS zařízením se značně zjednoduší. Aplikace MyGlass od Googlu, která umožňuje spravovat a nastavovat nositelná zařízení, se v úterý krátce objevila v App Store, ale rychle zase zmizela. Google upřesnil, že se aplikace do App Store vrátí znovu ještě v tomto týdnu spolu s pravidelnou měsíční aktualizací software Google Glass.

 

Do teď byla aplikace MyGlass dostupná pouze pro Android. Verze pro iOS by měla umožňovat aktivovat a nastavit chytré brýle, získat data pro navigaci, spravovat kontakty, zobrazovat textové zprávy, nebo přenášet obsah Google Glass na displeji iOS zařízení. Pro její spuštění budete samozřejmě potřebovat Google Glass a reklamní gigant rovnou v popisu aplikace varuje, že v opačném případě je to pouze ztráta času. Zároveň aplikace vyžaduje, aby zařízení bylo aktualizováno na iOS 7.

David Podzimek

Diskuze k článku

  1. Hmm, tak teď už „jenom“ ty brýle. :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).