Domů » Bleskovky » Během tohoto týdne bude pro iOS dostupná aplikace pro správu Google Glass

Během tohoto týdne bude pro iOS dostupná aplikace pro správu Google Glass

Používat Google Glass spolu s iOS zařízením se značně zjednoduší. Aplikace MyGlass od Googlu, která umožňuje spravovat a nastavovat nositelná zařízení, se v úterý krátce objevila v App Store, ale rychle zase zmizela. Google upřesnil, že se aplikace do App Store vrátí znovu ještě v tomto týdnu spolu s pravidelnou měsíční aktualizací software Google Glass.

 

Do teď byla aplikace MyGlass dostupná pouze pro Android. Verze pro iOS by měla umožňovat aktivovat a nastavit chytré brýle, získat data pro navigaci, spravovat kontakty, zobrazovat textové zprávy, nebo přenášet obsah Google Glass na displeji iOS zařízení. Pro její spuštění budete samozřejmě potřebovat Google Glass a reklamní gigant rovnou v popisu aplikace varuje, že v opačném případě je to pouze ztráta času. Zároveň aplikace vyžaduje, aby zařízení bylo aktualizováno na iOS 7.

David Podzimek

Jeden komentář

  1. Lukas Kosik (neregistrovaný)

    Hmm, tak teď už „jenom“ ty brýle. :D

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *