Domů » Bleskovky » Axon M nebyl poslední skládací smartphone, ZTE chystá nástupce

Axon M nebyl poslední skládací smartphone, ZTE chystá nástupce

Loňský rok se na trhu objevil po delší době další zástupce skládacích smartphonů, které byly v minulosti velmi populární. Po příchodu operačních systému Android a iOS ovšem kuriózním konstrukcím odzvonilo, i když se o nástupce pokoušelo třeba Sony se svou Xperií P. Proto působil Axon M od čínské společnosti ZTE jako zjevení.

Na otázku, zda šlo o ojedinělý pokus nebo můžeme čekat novou řadu, odpověděl viceprezident marketingu ZTE Jeff Yee kladně. „Chystáme se případně vytvořit něco opravdu ohýbacího,“ řekl Yee. „Je spousta věcí, které bychom chtěli přidat,“ dodal. Konkurentem pro ZTE je v tuto chvíli pouze Samsung, který ohýbací smartphone aktuálně připravuje.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).