TOPlist

Atomic Cannon: Nová akční hra pro Smartphony

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

Atomic CannonSpolečnost Isotope244 včera vydala nový akční titul s názvem Atomic Cannon. Jedná se o hru pro Smartphone telefony, ve které se ujmete svého tanku a budete muset zničit tank soupeřův (nebo spoluhráčův). Klasicky se tedy přestřelujete z pevně stanovených pozic a ten, kdo zničí protivníkův tank vyhrává.

Myšlenka hry vskutku zrovna originální není, ovšem autoři to věděli, proto do hry implementovali několik nových prvků, které hře dávají zcela jiný (a zábavnější) rozměr. Asi největším lákadlem je kromě špičkové grafiky a efektů možnost destrukce okolního terénu v závislosti na síle použité zbraně. A zbraní je zde opravdu požehnaně, celkem 85 kousků se hned tak neopotřebuje, a tak vám nějaký čas bude trvat, než je všechny vůbec vyzkoušíte. Těšit se dále můžete na 25 realisticky modelovaných prostředí či několik modelů tanků, ze kterých si můžete vybrat ten, který nejvíce lahodí vašemu bojovému oku.

Obtížnost hry mi přijde celkem vysoká, jelikož má soupeř téměř vždy 100% přesnost a jeho střely jsou tedy na váš tank mířeny opravdu cíleně, ovšem až se vám hra dostane trochu do ruky, nebudete mít s likvidováním nepřátel velké problémy. S kamarádem si pak můžete zahrát battle ve dvou, poslouchat k tomu můžete výběr z celkem 6 hudebních doprovodů.

Demoverzi hry pro Smartphone telefony stahujte v naší Download sekci. Další informace naleznete na webu výrobce (kde si můžete stáhnout také starší verzi Atomic Cannon pro PPC).

Screenshoty ze hry:
1 2

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku