TOPlist

Asus ZenFone 6 dostává první aktualizaci. Vylepšení se týkají fotoaparátu

Asus ZenFone 6 foto 10

Asus v polovině května ve španělské Valencii představil svůj nový vlajkový model ZenFone 6. Novinku už v redakci pečlivě testujeme & dnes vám ji také v 17:30 představíme v pořadu SMARTmania na TV Óčko. Kromě našeho článku s prvními dojmy jsme už také stihli otestovat fotoaparát – velkou galerii testovacích snímků naleznete zde.

Nepřehlédněte – recenze Asus ZenFone 6: Číslo 5 žije

Nelení ale ani v Asusu. Výrobce dnes do světa vypustil první softwarovou aktualizaci, která vylepšuje fotoaparát. Změny se konkrétně týkají Super nočního režimu a HDR+ módu, ve kterých došlo k vylepšení rychlosti ukládání snímků a zvýšení obrazové kvality.

Asus ZenFone 6 a Smart Key

S aktualizací je rovněž možné přemapovat funkce tlačítek pro regulaci hlasitosti. Ty ve výchozím stavu ovládají motorický modul fotoaparátu, nicméně je lze přenastavit na spoušť či zoomování. ZenFone 6 rovněž na pravém boku nabízí chytré tlačítko Smart Key, které ve výchozím stavu spouští Google Asistenta, nicméně v aplikaci Fotoaparát jej lze využívat jako spoušť.

Asus ZenFone 6 foto 04 1
Asus ZenFone 6 s otočným fotoaparátem

Update rovněž přináší drobné úpravy v lokalizaci a novou tapetu na hlavní obrazovku. Aktualizaci výrobce uvolňuje ve vlnách pro jednotlivé regiony – nám na redakční už už stihla dorazit dnes dopoledne.

Autor článku Roman Hálek
Roman Hálek
Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.

Kapitoly článku