Domů » Články » Dnešní premiéra pořadu SMARTmania: Asus ZenFone 6 a kauza USA vs. Huawei

Dnešní premiéra pořadu SMARTmania: Asus ZenFone 6 a kauza USA vs. Huawei

Je tu opět úterý a s ním i premiéra deváteho dílu televizního pořadu SMARTmania, ve kterém se věnujeme technologickým novinkám. Dnes se podíváme na zoubek horké novince v podobě smartphonu Asus ZenFone 6; na jeho premiéru jsme se byli podívat ve španělské Valencii.

ZenFone 6 láká nejen na duální otočný fotoaparát, ale také na skvělou hardwarovou výbavu a vysoký výkon. Do karet mu hraje i sympatická cena, díky které má šanci slušně zatopit současným vlajkovým modelům. Také se budeme věnovat aktuální kauze USA vs. Huawei, která v posledních dnech hýbe internetem.

Jak můžete pořad SMARTmania sledovat?

Pokud náhodou nestihnete dnešní premiéru v 17:30, budete si SMARTmanii moci naladit v repríze ve středu ve 14:30, a případně v neděli v 9:30 a 15:30. Online můžete pořad sledovat přímo na webu Óčko.tv, případně skrze aplikaci pro Android či iOS.

Záznamy všech předešlých dílů najdete na samostatné stránce pořadu. SMARTmanii moderuje Matěj Dvořák, kterého z obrazovek TV Óčko dobře znáte. Matěj stojí také například za projektem Ukaž káru.

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
Upozornit na