Domů » Články » Dnešní premiéra pořadu SMARTmania: Asus ZenFone 6 a kauza USA vs. Huawei

Dnešní premiéra pořadu SMARTmania: Asus ZenFone 6 a kauza USA vs. Huawei

Je tu opět úterý a s ním i premiéra deváteho dílu televizního pořadu SMARTmania, ve kterém se věnujeme technologickým novinkám. Dnes se podíváme na zoubek horké novince v podobě smartphonu Asus ZenFone 6; na jeho premiéru jsme se byli podívat ve španělské Valencii.

ZenFone 6 láká nejen na duální otočný fotoaparát, ale také na skvělou hardwarovou výbavu a vysoký výkon. Do karet mu hraje i sympatická cena, díky které má šanci slušně zatopit současným vlajkovým modelům. Také se budeme věnovat aktuální kauze USA vs. Huawei, která v posledních dnech hýbe internetem.

Jak můžete pořad SMARTmania sledovat?

Pokud náhodou nestihnete dnešní premiéru v 17:30, budete si SMARTmanii moci naladit v repríze ve středu ve 14:30, a případně v neděli v 9:30 a 15:30. Online můžete pořad sledovat přímo na webu Óčko.tv, případně skrze aplikaci pro Android či iOS.

SMARTmania na TV Óčko (upoutávka)

Záznamy všech předešlých dílů najdete na samostatné stránce pořadu. SMARTmanii moderuje Matěj Dvořák, kterého z obrazovek TV Óčko dobře znáte. Matěj stojí také například za projektem Ukaž káru.

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).