Asus plní sliby: ZenFone 7 dostává aktualizaci na nejnovější Android

Asus Zenfone 7 Pro uvod

Tchajwanský výrobce Asus je znám především pro své notebooky, avšak poměrně dobré jméno má také na poli chytrých telefonů. V jejich případě vsází na unikátní otočný modul fotoaparátu, který nenabízí nikdo jiný na trhu. Kromě toho se ZenFony mohou pyšnit příkladnou softwarovou podporou, ať už jde o ty nejnovější přírůstky do portfolia, či pár let stará zařízení.

Zatímco aktuální modely Asus ZenFone 8 či ZenFone 8 Flip se aktualizace na Android 12 již dočkaly, starší ZenFone 7 a ZenFone 7 Pro na aktuální verzi operačního systému od Googlu zatím nedosáhly. Nyní se ovšem zdá, že je čekání u konce – od včerejšího dne Asus postupně uvolňuje aktualizaci pro jmenovaný vlajkový model z roku 2020. Jeho majitelé se mohou těšit na celou nálož novinek z Androidu 12, které zapadnou do nadstavby Asusu ZenUI, stejně jako pravidelnou bezpečnostní aktualizaci.Asus ZenFone 8 Flip recenzeNepřehlédněte

Asus ZenFone 8 dostává Android 12. Herní řada ROG se dočká později

Další na řadě by nyní měl být herní ROG Phone 3, který spatřil světlo světa taktéž v roce 2020 a který se v loňském roce dočkal nástupce v podobě ROG Phone 5.

Dorazila už aktualizace i na váš telefon? Dejte nám vědět v komentářích.

Autor článku
Dominik Vlasák
Redaktor, cestovatel, fanoušek technologií, Star Wars a dobré kávy.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku