Sledujte nás na YouTube

Assassin’s Creed: Identity bude téměř plnohodnotným dílem série pro Android a iOS

Populární série Assassin’s Creed již několik verzí pro mobilní zařízení měla, žádná z nich se však svým pojetím nepodobala některému z dílů udělaných pro počítače a herní konzole. Tomu je nyní konec, jelikož na internetu se objevila první gameplay videa z chystaného titulu jménem Assassin’s Creed: Identity. Ten bude postaven na enginu Unity a přinese tak dospělou grafiku s vysoce kvalitními texturami, dynamickým osvětlením a proměnlivým počasím.

 

Spolu s ním se dočkáme také volného pohybu po jednotlivých italských lokacích, spousty soubojů a dalších prvků, pro něž si tato série získala takovou oblibu. Chybět bohužel bude příběhová linie, všechny mise budou generovány náhodně podle několika kritérií a titul bude veden jako free-to-play. Vývojáři nyní uvolnili beta verzi do australského a novozélandského App Storu, majitelé všech zařízení s iOS a Androidem by se pak měli dočkat na začátku příštího roku.

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

Jeden komentář

  1. Martin (neregistrovaný)

    Tak pokud bude podporovat gamepad – mohlo by to byt hratelne. Ty virtualni tlacitka jsou hrozna na hrani

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *