Domů » Bleskovky » Assassin’s Creed: Identity bude téměř plnohodnotným dílem série pro Android a iOS

Assassin’s Creed: Identity bude téměř plnohodnotným dílem série pro Android a iOS

Populární série Assassin’s Creed již několik verzí pro mobilní zařízení měla, žádná z nich se však svým pojetím nepodobala některému z dílů udělaných pro počítače a herní konzole. Tomu je nyní konec, jelikož na internetu se objevila první gameplay videa z chystaného titulu jménem Assassin’s Creed: Identity. Ten bude postaven na enginu Unity a přinese tak dospělou grafiku s vysoce kvalitními texturami, dynamickým osvětlením a proměnlivým počasím.

 

Spolu s ním se dočkáme také volného pohybu po jednotlivých italských lokacích, spousty soubojů a dalších prvků, pro něž si tato série získala takovou oblibu. Chybět bohužel bude příběhová linie, všechny mise budou generovány náhodně podle několika kritérií a titul bude veden jako free-to-play. Vývojáři nyní uvolnili beta verzi do australského a novozélandského App Storu, majitelé všech zařízení s iOS a Androidem by se pak měli dočkat na začátku příštího roku.

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

Diskuze k článku

  1. Martin (neregistrovaný)

    Tak pokud bude podporovat gamepad – mohlo by to byt hratelne. Ty virtualni tlacitka jsou hrozna na hrani

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).