Asphalt 8: Airborne: Poslední aktualizace přidává tratě v Dubaji a pět nových aut

Pro fanoušky závodních her a speciálně pak titulu Asphalt 8: Airborne máme dobrou zprávu. Vývojáři z Gameloftu včera vydali novou aktualizaci, která přidává dva okruhy v prostředí Dubaje a pět dalších vozů. Kromě toho byla přidána další sezóna s celkem 74 závody, takže o zábavu v tomto případě budete mít postaráno na dlouhou dobu dopředu.

Asphalt 8 je k dispozici zdarma pro Android, iOS a Windows Phone, a pokud jej ještě ve svém smartphonu nebo tabletu nemáte nainstalovaný, rozhodně to doporučujeme napravit. Jen si nezapomeňte připravit zhruba 1 GB volného místa.

Odkaz na Google Play Odkaz na App Store Odkaz na WP katalog

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

5 komentářů

 1. l0lz (neregistrovaný)

  lenže človek by do tej hry musel naliať nemalo penazi aby tieto auta mal :D, alebo o 2 roky kym by sa k nim dostal normalnym hraním… Gameloft gameloft :D

  • uni (neregistrovaný)

   Což o to, hraním se člověk k tomu obsahu i dostane, ale že ten kdo sype peníze má regulérní výhodu (snadný přístup k Boost), to mě solidně otrávilo.

   Podobně jak u Angry Birds, co je to za výzvu udělat to na 3*, když tam přidali Power Up a udělá to každý s prstem v nose/dostatečnou peněženkou…:-/

  • uni (neregistrovaný)

   Měli by aspoň rozlišovat achievements, ten kdo použil In-App a kdo ne.

 2. WiliamWallace (neregistrovaný)

  Kolik je potřeba volného místa v telefonu pro instalaci aplikace této velikosti? Mám 1,3 GB volného a píše mi, že je to málo. Někde jsem četl, že je potřeba méně místa, když se aplikace instaluje z SD karty, ale toto také nepomohlo, stále stejný problém. Víc paměti už prostě uvolnit nedokážu.

 3. Lol (neregistrovaný)

  Na wp store je pořád stará verze.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *