Domů » Bleskovky » Asphalt 8: Airborne: Poslední aktualizace přidává tratě v Dubaji a pět nových aut

Asphalt 8: Airborne: Poslední aktualizace přidává tratě v Dubaji a pět nových aut

Pro fanoušky závodních her a speciálně pak titulu Asphalt 8: Airborne máme dobrou zprávu. Vývojáři z Gameloftu včera vydali novou aktualizaci, která přidává dva okruhy v prostředí Dubaje a pět dalších vozů. Kromě toho byla přidána další sezóna s celkem 74 závody, takže o zábavu v tomto případě budete mít postaráno na dlouhou dobu dopředu.

Asphalt 8 je k dispozici zdarma pro Android, iOS a Windows Phone, a pokud jej ještě ve svém smartphonu nebo tabletu nemáte nainstalovaný, rozhodně to doporučujeme napravit. Jen si nezapomeňte připravit zhruba 1 GB volného místa.

Odkaz na Google Play Odkaz na App Store Odkaz na WP katalog

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

5 komentářů

 1. lenže človek by do tej hry musel naliať nemalo penazi aby tieto auta mal :D, alebo o 2 roky kym by sa k nim dostal normalnym hraním… Gameloft gameloft :D

  • Což o to, hraním se člověk k tomu obsahu i dostane, ale že ten kdo sype peníze má regulérní výhodu (snadný přístup k Boost), to mě solidně otrávilo.

   Podobně jak u Angry Birds, co je to za výzvu udělat to na 3*, když tam přidali Power Up a udělá to každý s prstem v nose/dostatečnou peněženkou…:-/

  • Měli by aspoň rozlišovat achievements, ten kdo použil In-App a kdo ne.

 2. WiliamWallace (neregistrovaný)

  Kolik je potřeba volného místa v telefonu pro instalaci aplikace této velikosti? Mám 1,3 GB volného a píše mi, že je to málo. Někde jsem četl, že je potřeba méně místa, když se aplikace instaluje z SD karty, ale toto také nepomohlo, stále stejný problém. Víc paměti už prostě uvolnit nedokážu.

 3. Lol (neregistrovaný)

  Na wp store je pořád stará verze.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).