Domů » Bleskovky » Appventní kalendář T-Mobilu: Každý den jedna hra nebo aplikace zdarma

Appventní kalendář T-Mobilu: Každý den jedna hra nebo aplikace zdarma

T-Mobile představí v pondělí 18. listopadu další novinky ve své vánoční nabídce. Pro své zákazníky připravil tzv. Appventní kalendář, v jehož rámci jim bude každý pracovní den až do 24. prosince přinášet jednu běžně placenou mobilní aplikaci nebo hru zdarma. Po dobu trvání nabídky takto nadělí celkem 27 aplikací, které klienti budou navíc moci využívat na nejrychlejší mobilní síti v České republice. Kromě toho na ně čeká každý z pěti předvánočních víkendů jeden speciální větší dárek z oblasti časopisů, komiksů, knížek a her v hodnotě až 2 500 Kč.

Z bezplatných aplikací a her se budou moci těšit všichni zákazníci operátora, jejichž zařízení využívá operační systém iOS, nebo Android. Majitelé zařízení s Windows Phone mají bohužel smůlu. Nabídka se bude měnit vždy přesně po 24 hodinách a klienti ji najdou na webové stránce m.t-mobile.cz/vanoce. Všechny prosincové středy pak T-Mobile jako partner nejlepších českých aplikací věnuje právě domácím mobilním aplikacím a hrám. Plán Appventního kalendáře však nebude dopředu prozrazen, aby zákazníci nepřišli o moment překvapení, který k Vánocům neodmyslitelně patří. 

První speciální víkendový dárek se v nabídce objeví 23. – 24. listopadu. Půjde o šest bezplatných čísel Čtyřlístku v elektronické verzi. Víkendové dárky budou dostupné rovněž na výše uvedené adrese, a to vždy od půlnoci z pátku na sobotu do půlnoci z neděle na pondělí. Pro stažení některých z nich je potřeba nejdříve vygenerovat kód a ten následně uplatnit. Tato nabídka bude platit vždy jen o víkendu, totéž se týká uplatnění kódu.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

8 komentářů

 1. Hlavně, že nám T-mobile na Windows Phone nacpal do Store svůj stupidní seznam doporučených aplikací, ale že by tedy zahrnul do své akce i tento OS, to ne…

 2. To se nezmohli na příslušnou aplikaci, která by mi denně „zablinkala“ a řekla, co je k dispozici? Ach bože…

 3. Jirka (neregistrovaný)

  A co Bada? A Tizen? A proč to neudělají pro Blackberry? A nebo Firefox OS? A co Ubuntu Mobile? Nebo Meego/Maemo? A co Symbian? Vždyť tyhle OS mají skoro stejný market Share jako WP… Nezdá se vám už trapné ten okatý product placement zmetků od MS?

  • Stejný marketshare? :D Ok :D Ty jsi jeden z těch, co při hodinách matiky ve škole dělí nulou, co? :D

  • poi (neregistrovaný)

   4% nebo 1%…to už je jedno, obojí je to zoufale málo…

 4. fallWP (neregistrovaný)

  Minoritní podíl na trhu? Minoritní podpora ze strany vývojářů, prostě si musí zdejší WP komunita uvědomit, že je jejich platforma na okraji zájmu a zvyknout si na to. A bude samozřejmě ještě hůře…

 5. Zase je tady spousta vtipných komentářů. Lidi, co vás tak žere?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).