Domů » Bleskovky » Appventní kalendář T-Mobilu: Každý den jedna hra nebo aplikace zdarma

Appventní kalendář T-Mobilu: Každý den jedna hra nebo aplikace zdarma

T-Mobile představí v pondělí 18. listopadu další novinky ve své vánoční nabídce. Pro své zákazníky připravil tzv. Appventní kalendář, v jehož rámci jim bude každý pracovní den až do 24. prosince přinášet jednu běžně placenou mobilní aplikaci nebo hru zdarma. Po dobu trvání nabídky takto nadělí celkem 27 aplikací, které klienti budou navíc moci využívat na nejrychlejší mobilní síti v České republice. Kromě toho na ně čeká každý z pěti předvánočních víkendů jeden speciální větší dárek z oblasti časopisů, komiksů, knížek a her v hodnotě až 2 500 Kč.

Z bezplatných aplikací a her se budou moci těšit všichni zákazníci operátora, jejichž zařízení využívá operační systém iOS, nebo Android. Majitelé zařízení s Windows Phone mají bohužel smůlu. Nabídka se bude měnit vždy přesně po 24 hodinách a klienti ji najdou na webové stránce m.t-mobile.cz/vanoce. Všechny prosincové středy pak T-Mobile jako partner nejlepších českých aplikací věnuje právě domácím mobilním aplikacím a hrám. Plán Appventního kalendáře však nebude dopředu prozrazen, aby zákazníci nepřišli o moment překvapení, který k Vánocům neodmyslitelně patří. 

První speciální víkendový dárek se v nabídce objeví 23. – 24. listopadu. Půjde o šest bezplatných čísel Čtyřlístku v elektronické verzi. Víkendové dárky budou dostupné rovněž na výše uvedené adrese, a to vždy od půlnoci z pátku na sobotu do půlnoci z neděle na pondělí. Pro stažení některých z nich je potřeba nejdříve vygenerovat kód a ten následně uplatnit. Tato nabídka bude platit vždy jen o víkendu, totéž se týká uplatnění kódu.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments