Domů » Bleskovky » Na Apple Watch si brzy zahrajete Pokémon GO

Na Apple Watch si brzy zahrajete Pokémon GO

Apple se dnes na své tiskové konferenci věnoval hodinkám Apple Watch, přičemž jednou z prvních novinek je příchod populárních pokémonů na jejich displej. Hru Pokémon GO si již celosvětově stáhlo přes půl miliardy uživatelů, kteří při lovení Pokémonů souhrnně naběhali přes 1,6 miliard kilometrů.

Keynote-2016-sep-7-021

Pokémon GO umí na hodinkách zobrazovat progress hráče, notifikovat na nejbližší Pokémony a Pokéstopy. Na hodinkách si můžete nechat vylíhnout nového Pokémona a také sledovat statistiky z běhu – uběhnutá vzdálenost, čas, spálené kalorie. Hra Pokémon GO bude na hodinkách Apple Watch dostupná před koncem letošního roku.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Petr Průcha (neregistrovaný)

    Zajímá mne jestli budu moct hrát pokemon go na apple watch 1 ??

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).