Apple už údajně testuje prototyp nového iPhone se systémem iOS 7

Zdá se, že v Apple už naplno započalo testování nové generace jablečného telefonu, která by se na trhu měla objevit pod označením iPhone 5S nebo iPhone 6. Ještě zajímavější je, že zařízení běží na vývojové verzi systému iOS 7, který podle aktuálně dostupných informací Apple představí/uvolní nejdříve v polovině tohoto roku. Existenci prototypu dalšího iPhonu potvrzují i někteří vývojáři, velká softwarová studia by dokonce mohla mít k dispozici první hardwarové prototypy pro odladění svých aplikací a her.


Ilustrační obrázek

V developerském logu se rovněž začalo objevovat zařízení s identifikátorem „iPhone 6,1“, současný iPhone 5 má identifikátor „iPhone 5,1“, LTE verze pak využívá označení „iPhone 5,2“. Uniklé informace bohužel nic neprozrazují o chystaných změnách v hardware či designu, ale i tak je jisté, že se opět začíná něco dít a Apple se Samsungem spolu letos budou svádět nelítostný boj o přízeň zákazníků.

Zdroj: CultOfMac

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku