Domů » Bleskovky » Apple už údajně testuje prototyp nového iPhone se systémem iOS 7

Apple už údajně testuje prototyp nového iPhone se systémem iOS 7

Zdá se, že v Apple už naplno započalo testování nové generace jablečného telefonu, která by se na trhu měla objevit pod označením iPhone 5S nebo iPhone 6. Ještě zajímavější je, že zařízení běží na vývojové verzi systému iOS 7, který podle aktuálně dostupných informací Apple představí/uvolní nejdříve v polovině tohoto roku. Existenci prototypu dalšího iPhonu potvrzují i někteří vývojáři, velká softwarová studia by dokonce mohla mít k dispozici první hardwarové prototypy pro odladění svých aplikací a her.


Ilustrační obrázek

V developerském logu se rovněž začalo objevovat zařízení s identifikátorem „iPhone 6,1“, současný iPhone 5 má identifikátor „iPhone 5,1“, LTE verze pak využívá označení „iPhone 5,2“. Uniklé informace bohužel nic neprozrazují o chystaných změnách v hardware či designu, ale i tak je jisté, že se opět začíná něco dít a Apple se Samsungem spolu letos budou svádět nelítostný boj o přízeň zákazníků.


Zdroj: CultOfMac

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
avatar
600
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
niky79
Anonym
niky79

„Apple už údajně testuje prototyp nového iPhone se systémem iOS 7“

Prod udajne? Ja myslim, ze je UPLNE LOGICKE, ze testuje novy model iPhone. Vzdyt ma jit za 8-9 mesicu na trh.

uni
Uživatel
uni

Tak, pokud se hovoří doslovně o prototypu, tedy již funkčním produktu, to je na to, že uvedení za 8-9 dost brzo. Možná je na mysli upravený model s zjednodušeným návrhem pro zjednodušení výroby. Ale tam zase nesedí označení. Ale možná se míchají dva iPhony dohromady. Možná…. Tedy jinak, víme jedno, nevíme nic:-)

Dash (neregistrovaný)
Anonym
Dash (neregistrovaný)

Podle celkem jasného vzoru uvádění produktu na trh se bude příští iPhone jmenovat 5S a hardwareové změny budou jen dílčí a designové žádné.

FantomasMan
Anonym
FantomasMan

Opäť článok o ničom. Veď to je jasné, že vývojári v Apple pracujú na novom IP. Práce začínajú vždy po predstavení nového mobilu. A možno aj skôr. To je nikdy „nekončiaci“ cyklus.