Apple s nástupcem AirPods Max rozhodně nespěchá, jen tak se ho nedočkáme

airpods max spring blue
  • Druhou generaci sluchátek AirPods Max podle Ming-Chi Kua nemáme prozatím vyhlížet
  • Přijít by měla nejdříve ve druhé polovině 2024, spíše ale na začátku roku 2025
  • Společně s ní by mohla dorazit i cenově dostupnější sluchátka AirPods

Náhlavní bezdrátová sluchátka Apple AirPods Max patří mezi to nejlepší, co můžete v rámci nabídky kalifornské společnosti pořídit. Prémiové materiály, povedený design a špičkové technologie jdou ovšem ruku v ruce s vyšší cenou, což do značné míry snižuje konkurenceschopnost, alespoň v očích hudebních nadšenců. Ti totiž mohou zakoupit mnohdy i kvalitněji hrající alternativy za nižší ceny.

Z hlediska obměny portfolia by dávalo smysl, kdyby chtěl Apple přinést nástupce, ostatně na trh se AirPods Max dostaly už v prosinci roku 2020. Dle známého analytika Ming-Chi Kua se ale nástupce v dohledné době nedočkáme. Podle jeho informací totiž Cupertino s AirPods Max 2 počítá nejdříve ve druhé polovině roku 2024, ale spíše se jich dočkáme až začátkem roku 2025.airpods max2Nepřehlédněte

Apple AirPods Max 2 možná přijdou o ikonický ovládací prvek

Analytik se zároveň domnívá, že společně s AirPods Max 2 by se mohla objevit také nová verze reproduktoru HomePod mini a blíže nespecifikovaná sluchátka AirPods s dostupnější cenou. Nová verze AirPods Max by mohla disponovat vylepšeným zvukem, konektorem USB-C pro nabíjení, delší výdrží na baterii, lepším aktivním potlačením hluku či novými barevnými variantami.

Autor článku blank
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku. Jaká zařízení aktuálně používám?

Kapitoly článku