Domů » Bleskovky » Apple oznámil letošní WWDC: v červnu představí nové verze operačních systémů

Apple oznámil letošní WWDC: v červnu představí nové verze operačních systémů

Apple před několika hodinami oznámil datum konání letošní vývojářské konference WWDC 2018. Jako vždy se bude pořádat na začátku června, přičemž pro letošní rok bylo zvoleno datum od 4. do 8. června.

Konference se bude konat opět v San José v Kalifornii, kde byl už loňský ročník. Apple se tak zřejmě odklání od San Francisca a vrací se k tradiční lokaci, kde své konference pořádal do roku 2002.

Program není oficiálně zveřejněn, nicméně s největší pravděpodobností se dočkáme iOS 12, macOS 10.14, tvOS 12 a watchOS 5. Některé zdroje spekulují také o představení nové generace iPadu Pro nebo omlazeném MacBooku.

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).