Sledujte nás na YouTube

Apple láká na vývojářskou konferenci WWDC, konat se bude v červnu

Okolo kalifornského giganta Apple se neustále točí spekulace a letošní rok samozřejmě není výjimkou. Dočkat bychom se údajně měli nového iPhone, iPadu Mini, klasického iPadu, ale i chytrých hodinek iWatch, přičemž velmi podobný výrobek podle všeho chystají i konkurenční výrobci. Zatímco příznivci Googlu se v květnu dočkají nových zařízení na Google I/O, fanoušci společnosti s nakousnutým jablkem ve znaku budou muset ještě měsíc setrvat. Mezi 10. – 14. červnem se totiž chystá “Worldwide developers conference”, tedy celosvětová vývojářská konference.

Právě na tu Apple láká se sloganem “Where great ideas take shape”, přeloženo jako “Kde skvělé nápady dostávají tvar”. Soudě podle dosavadní strategie výrobce se nejspíše nových zařízení ještě nedočkáme, jelikož ty Apple rád představuje takříkajíc na vlastní ose. Mohou se zde ale objevit informace týkající se nové verze operačního systému iOS, jelikož kalifornský gigant slibuje, že iOS 7 dá do rukou některým přítomným vývojářům. Konference se bude konat v americkém San Franciscu a o tamějším dění se samozřejmě dočtete i zde na SmartManii.

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *