Domů » Bleskovky » Apple blokuje vydání Pebble aplikace do App Store, autoři žádají o pomoc uživatele

Apple blokuje vydání Pebble aplikace do App Store, autoři žádají o pomoc uživatele

Chytré hodinky Pebble se mezi uživateli těší velmi slušné oblibě, což ostatně potvrzují slušná prodejní čísla. Mezi jejich nesporné výhody patří bezkonkurenční výdrž a příkladná podpora ze strany výrobce. Po úspěšném debutu jsme se v letošním roce dočkali další generace, která opět posunula funkční výbavu a konečně nabídla barevný E-Ink displej.

Vývojáři však při aktualizaci doprovodné aplikace narazili na nečekaný problém. Verze mobilního softwaru pro zařízení se systémem iOS se stále nachází ve schvalovacím procesu, což znemožňuje použití hodinek s jakýmkoliv jablečným zařízením.Společnost Pebble zveřejnila údaje ze schvalovacího procesu a zároveň žádá své příznivce o pomoc při nátlaku na společnost Apple, která bojkotuje uvolnění aplikace do obchodu App Store

Přes veškeré snahy vývojářů o urychlení procesu se Apple stále nemá k tomu, aby aplikaci zpřístupnil skrze skrze svůj App Store. Je otázkou, co kalifornského giganta vede k podobnému bojkotu. Samozřejmě se nabízí možnost o znevýhodnění konkurenčního produktu, což dává největší smysl. Podle některých zdrojů se může zároveň jednat o odpověď na kampaň Pebble, která se přímo opírala do hodinek Apple Watch (recenze). Platforma iOS má výsadní postavení na poli s mobilními systémy a pokud se brzy nepodaří celou situaci vyřešit, Pebble tím pádem přijde o nezanedbatelné procento potenciálních zákazníků.

Odkaz na App Store

Aktualizováno: Včera večer se aplikace Pebble Time Watch konečně dočkala schválení a objevila se v App Store. Doufejme, že s případnou další verzí již autoři nebudou mít problémy a do obchodu se jim ji povede dostat bez výše popsaných komplikací.


Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
mimonaut
Uživatel
mimonaut

to jsou teda slušný pancharti v tom Cupertinu.. a není to poprvé, co používají podobné podpásovky..

_iNTERFACE
Uživatel
_iNTERFACE

a kto si ty aby si vlastnikovi firmi hovoril ako ma narabat so svojim vlastnym sukromnym majetkom soudruhu?? O.o

mimonaut
Uživatel
mimonaut

já někomu říkám, co má dělat se svým majetkem? Rozumíte česky dobře?

_iNTERFACE
Uživatel
_iNTERFACE

co znamena podpasovka? znamena to ze davate vyznam tomu co apple robi a ten vyznam je ze nekona spravne…ak nekona spravne, ake je spravne konanie??

anonym (neregistrovaný)
Anonym
anonym (neregistrovaný)

#everyDayAppleFail

Anonym (neregistrovaný)
Anonym
Anonym (neregistrovaný)

Apple. Think different.

Martin (neregistrovaný)
Anonym
Martin (neregistrovaný)

Aplikace byla včera zveřejněna. Prosím autora o úpravu článku. Source: [odkaz]

Jiří Hrma
Redaktor
Jiří Hrma

Hezký den, děkujeme za doplnění, vydání aplikace jsme přehlédli (a článek už byl včera naplánovaný na dnešní vydání) – informaci jsem do textu kolegovi doplnil :)