Domů » Bleskovky » Aplikace Seznam.cz Email je nově dostupná pro Windows Phone

Aplikace Seznam.cz Email je nově dostupná pro Windows Phone

Seznam.cz představil vlastní aplikaci pro Windows Phone (verze 8.0 a vyšší), která zajišťuje přístup k jeho e-mailové službě. Aplikace přímo dodržuje designové prvky z mobilních Windows a nabízí přehledné uživatelské rozhraní a všechny funkce, na které jsou uživatelé zvyklí z klasické desktopové verze. V nastavení lze například vybrat, zda se přílohy mají stahovat přes datové připojení nebo pouze přes Wi-Fi, a nechybí ani možnost zabezpečení PIN kódem či nastavení notifikací na nové zprávy.

Mimochodem, aplikaci Seznam.cz Email pro Android si od svého vydání stáhlo již přes 300 000 uživatelů. Verze pro iOS zatím není k dispozici, tak doufejme, že nám ji Seznam.cz v následujících měsících také nabídne.

Odkaz na WP katalog

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

22 komentářů

 1. MK (neregistrovaný)

  tak to je fantastický… Na nic jiného jsem celej rok nečekal

 2. twi (neregistrovaný)

  Prvy wp hater nadomnou :D podme chlapci je vas maalo

 3. Stehla (neregistrovaný)

  Proboha a PROČ????

  co se do toho Seznam sere, když primární Outlook funguje dokonale? Za chvíli bude applikace na každý prd jako na Googlu..

  • René (neregistrovaný)

   Tenhle email klient od seznamu je perfektní…no nebudu přehánět,je dobrý,má ještě nějaké mouchy,které je třeba doladit,jako třeba při psaní textu je jen základní klávesnice bez našeptávače,což mě docela brzdí při psaní mailu.Co mě hodně překvapilo,to jsou notifikace,které chodí hned a bez prodlevy,což je pro mě hooodně velké plus,hlavně když vyřizuji něco mailem a nemám pc k dispozici a de fakto jste pořád online a to mi chybí u vestavěného klienta na telefonu,kde lze synchronizovat buďto ručně nebo automaticky po 15 minutách nejdříve a to je při vyřizování některých záležitostí dlouhá doba.

  • Stehla (neregistrovaný)

   Znova – ale proč. To co popisuješ už funguje v standardní aplikaci.

  • René (neregistrovaný)

   Jak jsem psal,u vestavěného je synchronizace nejdříve po 15 minutách a aplikace tě na nový email upozorní hned a v mnoha případech to velmi oceňuji.

 4. wtf (neregistrovaný)

  ale ved predsa WP je mrtvy, uz konci, jak to ze nan satel vychadza nieco nove? aj teraz BIA 3 od gameloftu

  • Bublina (neregistrovaný)

   Nojo, kde je smíšek, aby nás zase oblažil svým výkřikem, že WP končí? :-)

  • Vždyť si to děláte sami. Vzhledem k množství jednotlivých os, co se týče procent je WP komunita ta nejhorší. Stačí si jen číst ty kecy uživatelů nebo adminů-moderátorů a tím nemyslím jen tady na SM,i když už i dva místní mě oslovili, jen protože to jsou těžcí zaritci do WP :-)

  • lerion (neregistrovaný)

   A neoslovili tě spíš proto, že ty tvoje ultrabláboly se fakt už nedají číst?

  • Peete, hledal bych spíše chybu u komunity na „druhé straně“, kam patříš i ty, než na strane WP uživatelů.To je ten zásadní problém.

  • Lerione to si mě asi pleteš s Mcezou a navíc vůbec nevíš o co šlo :-D

  • A zrovna vy dva patříte k těm, kvůli kterým se několikrát mazala diskuze, to jen tak na okraj ;-)

  • To spise diky reakcim az tech nasledujich, které jsou totalne mimo misu.

   Je to videt i nyní, kdy s velkym usmevem spise ctu a nepřispívám a v poklidu sleduji co se vam toho smaze, zejmena prispivajicim Peete, Smisekcz, Aaron, Geary atd.

 5. Michal (neregistrovaný)

  Nový? Vždyť to je starý.

 6. Michal (neregistrovaný)

  No jo, na WP to po letech dorazilo, ale jinak je to starý.

 7. fool (neregistrovaný)

  Vida, to je snad vubec poprve co szn vydal driv apku pro WP nez pro iOS… Jiste to ma svuj smysl, pocty uzivatelu v CR jsou cca rovnake (jiste, za cenu lowend vs. top…)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).