Domů » Bleskovky » Aplikace Můj T-Mobile je nově dostupná pro Windows Phone 8.x

Aplikace Můj T-Mobile je nově dostupná pro Windows Phone 8.x

T-Mobile dnes podle plánu uvolnil dlouho očekávanou aplikaci Můj T-Mobile pro telefony s operačním systémem Windows Phone 8.x. V následujících týdnech se objeví nová verze aplikace také pro Android a iOS a uživatelé se mohou těšit na celou řadu vylepšení včetně přepracovaného grafického kabátku.

 

Na hlavní obrazovce vidíte informace o vašem účtu (tarif, data, volání, SMS a aktuální útrata) a u každé položky máte možnost si rozkliknout detailnější náhled. Přímo v aplikaci vidíte podrobné informace o posledním vyučtování a v případě, že máte po ruce kreditní kartu, lze jej rovnou uhradit.

 

Je také dobré vědět, že data spotřebovaná při používání aplikace Můj T-Mobile se nezapočítávají do datového limitu, a to ani v zahraničí. Skrze aplikaci také lze dokoupit další jednotky. Operátor nám potvrdil, že aplikace bude dále vylepšovat a v budoucnu bychom se například měli dočkat živé dlaždice, která bude uživatele informovat o aktuální útratě či přenesených datech.

Odkaz na WP katalog

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

12 komentářů

 1. Jsem zvědavý na co se budou v T-Mobilu vymlouvat těd. Dycky to bylo „Neberte windowsy, není na to T-Mobile aplikace, nejde tam posílat fotky přes bluetooth, nikdo to nemá, atd atd..“ Teď už nic z toho neplatí…

 2. hmm… SR niččččč.

 3. Zoufalci T-Mobile

 4. Jirka.s (neregistrovaný)

  Vždyť taková aplikace už na android je… Tak co děláte, jen má tahle hezčí vzhled

  • Prej – tak co děláte ? :-)

   Zkusím odpovědět za redaktora: děláme to, že jsme si dovolili napsat zprávičku o nové verzi aplikace Můj T-Mobile, která byla dnes uvolněna pro systém WP, kde dosud tato aplikace chyběla. Pro Android a iOS bude nová verze uvolněna v následujících týdnech.

   Děkujeme předem vřele za eventuální pochopení naší odpovědi.

  • Jirka.s (neregistrovaný)

   Článek je napsán v duchu že je nově aplikace na wp i já ostatní platformy. Chyba autora článku ze lidé pochopí jinak jeho dílo… Troubo.

  • Michal Javůrek

   s: díky :)

   Jirka S.: Co přesně nechápete na větě v článku „V následujících týdnech se objeví nová verze aplikace také pro Android a iOS…“? :)

  • Tak koukám, že inkriminovaná věta byla napsána již potřetí, tak já pomalu začínám věřit, že nyní již dojde ke konečnému pochopení :-)

 5. Mihály (neregistrovaný)

  Som velice zvedavý kedy o tom bude uvažovať na slovensku Telekom

 6. Kuba (neregistrovaný)

  Zatím na mou NL625 nejde nainstalovat.

  • Poling (neregistrovaný)

   Je nutné přepnou lokalizaci a jazyk na CZ. Měl jsem stejný problém (L820)

 7. Kuba (neregistrovaný)

  Už nainstalováno.chyba v nastaveni

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).