Domů » Bleskovky » Aplikace Moto Camera 2 přináší spoustu novinek v oblasti focení

Aplikace Moto Camera 2 přináší spoustu novinek v oblasti focení

Motorola před několika dny vydala novou verzi své aplikace pro fotoaparát s názvem Moto Camera 2. Tento update, jenž je k dispozici zdarma ke stažení na Google Play, je kompatibilní s telefony Z3 Play, moto Z2 Force, moto X4, moto G6, moto G6 Plus a moto G5S Plus. Tato aktualizace dále rozšiřuje účelnost aplikace a přináší nové funkce do všech zařízení Motorola s duálním fotoaparátem.

Nová verze aplikace mimo jiné přináší i optimalizované a přívětivější uživatelské rozhraní s velkým počtem nových funkcí a gest, mezi něž patří například kombinované ovládání přední a zadní kamery, přibližování pomocí pohybu jednoho prstu nahoru a dolů, nastavení expozice a ostření pomocí tažení prstem či zjednodušený způsob, jak opustit zvolený fotografovací mód.

Přehled všech novinek, které aplikace nabízí

Mód cinemagraf zachytí ve snímcích pohyb. Výsledkem toho je fotografie s krátkým videem. Tato funkce je dostupná jen pro model Moto Z3 Play.

Portrétový režim přidá možnost vytváření portrétových fotografií s rozmazaným pozadím. U modelu Moto Z3 Play lze portrétové snímky vytvářet i s přední selfie kamerkou.S režimem vybrané barvy můžete pro zvýraznění jednoduše ponechat jeden odstín původní a zbytek fotografie zbarvit do odstínů šedi.

Moto Camera 2
Moto Camera 2

Nechybí ani podpora pro YouTube Live, díky této novince můžete přímo z aplikace živě vysílat na YouTube. Poslední novinkou je podpora technologie Google Lens (pouze v angličtině). Pokud se chcete o nějakém předmětu dozvědět více, stačí, když na něj namíříte svůj telefon. S Google Lens můžete kopírovat a vkládat text, hledat produkty online, prozkoumat pamětihodnosti, přidat schůzky do kalendáře a identifikovat rostliny, zvířata a mnohem více.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments