Sledujte nás na YouTube

Aplikace M.dot: Vytvořte si mobilní web přímo ve vašem iPhone

Na App Store je k dispozici zajímavá aplikace M.dot, která vám umožní vytvořit si elegantní mobilní web  v několika krocích. Nápad je to skvělý a zpracování ještě lepší. Už při prvním spuštění vás překvapí vydařený design, díky kterému se v nabídkách snadno zorientujete.

Pro vytvoření webu se nemusíte ihned registrovat, bude vám přidělen testovací účet a až po dokončení stránek se můžete rozhodnout, zda je zpřístupnit online (zde je už registrace vyžadována, ale opět je maximálně jednoduchá).

  

Na výběr máte z několika šablon, které odpovídají různým zaměřením stránek. Snadno si takto můžete vytvořit třeba profilovou stránku s odkazy na sociální sítě nebo jednoduchý firemní web s kontaktními informacemi. K dispozici je několik předpřipravených stránek (About, Blog, Gallery…) a další si v případě potřeby můžete přidat. I my jsme si skrze aplikaci M.dot zkusili vytvořit rychlou prezentaci a náš výsledek po zhruba pěti minutách tvorby si můžete prohlédnout na adrese smartmania.mpresence.net. V případě, že máte vlastní doménu, můžete si prezentaci umístit třeba na adresu m.vasedomena.cz. Webových stránek si můžete vytvořit třeba 10 najednou, v tomto nejste nikterak limitováni.

-

Aplikace je zcela zdarma, na vaší webové stránce se pouze zobrazuje informační proužek o tom, že webové stránky byly vytvořeny skrze službu M.dot. Pokud se ji rozhodnete vyzkoušet, můžete se v komentářích podělit o své výtvory.

V budoucnu je naplánována také verze pro zařízení s Androidem. Více si o startupu M.dot můžete přečíst v článku na Lupa.cz.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

5 komentářů

  1. Daniel (neregistrovaný)

    Dobrý večer – měl bych k výslednému zobrazení stránek jeden dotaz – lze změnit názvy záložek “About me” “Business” a “Gallery” na české ekvivalenty?

  2. Daniel (neregistrovaný)

    Děkuji Vám oběma, pánové, za odpovědi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *