Domů » Bleskovky » Aplikace Mapy.cz nově se zimními mapami, kompasem a plánovačem tras pro běžkaře

Aplikace Mapy.cz nově se zimními mapami, kompasem a plánovačem tras pro běžkaře

V nově aktualizované aplikaci Mapy.cz pro Android, iOS a Windows Phone uživatelé nyní naleznou kompletní zimní mapu obsahující všechny důležité informace pro sportovce. Od popisu jednotlivých běžkařských tras, zimního tyčového značení až po vedení vleků a jednotlivých sjezdovek včetně jejich odlišení barvou podle obtížnosti.

  

Další novinkou je plánovač tras a kompas pro lepší orientaci. V aplikaci tedy uživatelé najdou všechny podrobnosti z takzvaných zimních map, které jsou dostupné také prostřednictvím webové verze Mapy.cz. Seznam.cz se dále pochlubil, že si mobilní aplikaci Mapy.cz ke včerejšímu dni (napříč všemi platformami) stáhlo už téměř 750 tisíc uživatelů.

Odkaz na Google Play Odkaz na App Store Odkaz na WP katalog

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

12 komentářů

 1. A kdy,tedy jestli vůbec bude sníh,tam není?

 2. veigy (neregistrovaný)

  Tak teda nevím, čím se to zbláznilo, ale začal jsem stahovat mapy a asi po 100mb mi přišla sms od vodafonu, že jsem vyčerpal 75% fupu. V data sensu mi to ukazovalo 78mb přes mobilní a 35mb přes wifi… aplikaci sem ukončil a zase zapnul, bylo staženo asi 112mb a byl jsem upozorněn, že mapy budou staženy výhradně přes wifi. A co se nestalo dál? Čekám na stažení map a při 300mb stažených mi přijde sms, že jsem vyčerpal 90% fupu a hned v zápětí 100%.. v data sensu to ukazuje 140mb přes mobilní a 130mb přes wifi, je tohle normální? Má to jediné štěstí, že mi pozítří začíná nový měsíc.

  • veigy (neregistrovaný)

   Já si nemůžu pomoct, ale od tý doby, co jsem utekl od Omnie 7 k Lumii 920, tak mam s datama jenom problémy :(

  • jó s tim sem si taky užil s W7.8. Jakmile vypneš „displej“ okamžitě se odpojí od wifi a stahuje přes data ( i když je wifi stále povolena )

  • Petr (neregistrovaný)

   Základ je nepoužívat mrdky s WP.

  • blikcvak: Toto je ale jiná situace. Jednak má WP 8 v nastavení možnost Wifi při zamknuté obrazovce nevypínat, druhak mapy.cz při stahování nedovolí vypnutí displeje.

   Petr: Závist nebo co z tebe mluví? Přesně kvůli takovým jako jsi ty, snad zavedou povinnou registraci pro přidávání komentů…

  • Petr (neregistrovaný)

   Tak určitě… Je to závist. To víš, já žádné problémy s WiFi nemám, tak uživatelům s WP závidím. Jinak se cítíš zcela zdráv?

   Pomalu začínám chápat, proč tady mají všichni z tebe takovou srandu.

  • Ok, když v tom není závist, tak mi vysvětli, proč jinak naprosto zbytečně vulgárně píšeš naprosto zbytečné příspěvky…

   Miliony spokojených uživatelů problémy s Wifi nemají. Neříkej mi, že na všech Androidech běhá vždy Wifi zcela spolehlivě.

   Já zdráv jsem, nemám potřebu si tu sprostě vylývat srdíčko, protože se najdou lidé, kteří si oblíbili i jiný systém než je ten můj…

  • Petr (neregistrovaný)

   Já to vidím tak, že štěstí máš ty :-D

  • Na WP 7.8 jsem s datama neměl problém…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).