Domů » Bleskovky » Aplikace Audiotéka pro pohodlný poslech audioknih se dočkala nové verze

Aplikace Audiotéka pro pohodlný poslech audioknih se dočkala nové verze

Aplikace Audiotéka bude uživatelům chytrých zařízení dobře známa a jak nás autoři informovali, verze pro Windows Phone (7.5 a 8) se nyní dočkala významné aktualizace, která urychluje samotnou práci s aplikací a zpříjemňuje samotný poslech audioknih, i když některé bugy stále zůstaly neopravené. Po registraci si v ní uživatelé mohou kupovat audioknihy ve formátu MP3 k přímému stažení do zařízení a nemusí tak čekat na CD zaslané poštou.

  

Účet uživatele je propojen také s účtem, na který mohou přistoupit klasicky na počítači. V nabídce jsou tituly různých žánrů (detektivky, klasická díla,…), u všech je ukázka zdarma a u většiny navíc kapitola zdarma ke stažení/poslechu. V nabídce je přes 1700 titulů. Samotnou platbu lze provádět kreditní kartou, bankovním převodem, přes PayPal a SMS.

-

- -

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

6 komentářů

  1. Kurňa děcka, Auditéka byla už na WP7, týden nebo dva zpátky dostala max aktualizaci. Což Vám není divné, že tam jsou uživatelské recenze od května 2012? Prej nově dostupná… ach jo. Kdo Vám toto nakukal a proč si nedáte tu práci si to na tom odkazu, kterej v článku beztak je, přečíst alespoň to blbý datum? Ach jo s váma už.

    • Dobrý večer. Díky za komentář, chyba byla na mé straně, špatně jsem pochopil tiskovou zprávu od autorů a ještě hůře ji pak interpretoval :) chybu už jsem v textu opravil a ještě jednou se omlouvám za nepřesnost. Ještě že máme vás, čtenáře, kteří nás v případě nesrovnalostí upozorní :)

    • Před námi čtenáři nebudete nikdy v bezpečí :D

  2. Jinak mám podezření, že proběhl pouhopouhý redesign aplikace, nijak velké změny v kódu, jestli vůbec nějaké. Aplikace stále neumí stahovat písničky na pozadí (Zavolá Vám někdo v průběhu stahování? Tak to můžete rovnou smazat a začít znova, protože stahování už nikdy nenaváže a pravděpodobně ještě budete muset přeinstalovat app, aby byla schopná vůbec začít stahovat znovu). Stejně tak má aplikace již od prapůvodní verze problém pamatovat si, kde jste s poslechem skončili. Ona si to pamatuje, pokud použijete play/pause přímo v aplikaci. Pokud Vám opět někdo třeba zavolá (což se s telefony čas od času stává) nebo přehrávání zastavíte systémovým ovládáním přehrávání z tlačítka hlasitosti, tak kniha pokračuje v RANDBETWEEN (0,správna pozice). S paní z české technické podpory jsme to již řešili, byli schopni pochopit problém i ho replikovat, napravit se to již přes rok nedaří.

  3. No, mne to moc nepotěšilo..

    zdá se mi pomalejší a stažené audio (cca 1GB) co jsem měl v předchozí verzi zmizelo, ačkoliv aplikace stále obsazovala 1GB z úložiště telefonu, takže bylo nutné odinstalovat, nainstalovat a stáhnout znovu..

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).