Aplikace a hry pro iOS, které jsou zdarma či se slevou (24. 12. 2021)

Apple App Store nahled SMARTmania

Kdo by neměl rád výhodné slevy. Ačkoli jsou aplikace a hry pro iOS velmi povedené a jejich vývojáři si zaslouží hluboké uznání, z uživatelského pohledu potěší, když se tu a tam objeví nějaká zajímavá akce či pokud je rovnou k dispozici za tu nejlepší možnou cenu, tedy zadarmo. V našem pravidelném seriálu prozkoumáváme App Store, abychom vám mohli přinést zajímavé slevy na populární hry a aplikace.

Vánoční výběr čítá především herní tituly, ať už kousek od brněnského studia Amanita, deskovku Carcassonne, či simulátor vláčků. Na své si ale přijdou i neúnavní hledači ve Wikipedii nebo notoričtí plánovači volného i pracovního času.

Akce na hry a aplikace jsou platné k datu publikace článku. Protože se ale jedná o časově omezené nabídky, nejsme platnost slev schopni garantovat a je možné, že některé akce už nemusejí být aktivní. Původní ceny aplikací pro iOS jsou přepočítávány z amerických dolarů a mohou se v českých korunách mírně lišit. Pokud si nechcete nechat ujít ty nejaktuálnější slevy, přihlaste se k odběru notifikací, RSS nebo nás sledujte na Facebooku či Twitteru.

2112TD: Tower Defense Survival

Žánru tower defense ještě neodzvonilo. Pro mobilní zařízení jsou hry tohoto typu jako stvořené, a pokud hledáte skvělý titul, který vás zabaví na dlouhé hodiny, určitě vyzkoušejte 2112TD: Tower Defense Survival. Původní cena hry byla 50 korun.

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku