Domů » Články » Aplikace a hry pro Android, které jsou zdarma či se slevou (4. 6. 2021)

Aplikace a hry pro Android, které jsou zdarma či se slevou (4. 6. 2021)

Kdo by neměl rád slevy. Ačkoli jsou aplikace a hry pro Android velmi dobré a jejich vývojáři si zaslouží pochvalu, z uživatelského pohledu potěší, když se tu a tam objeví nějaká zajímavá akce či pokud je rovnou k dispozici za tu nejlepší možnou cenu, tedy zadarmo. V našem pravidelném seriálu prohledáváme Obchod Play, abychom vám mohli přinést zajímavé slevy na populární aplikace a hry.

Google Obchod Play nahled Unsplash
Jaké aplikace a hry jsou pro Android zdarma či se slevou dnes?

Dnešní výběr zahrnuje aplikaci pro fotografy, analytický nástroj pro vaši Wi-Fi či retro launcher pro pamětníky. Z her se můžete těšit na další nálož pixelartové stylizace, české klasiky RPG žánru nebo vesmírného dobrodružství.

Akce na hry a aplikace jsou platné k datu publikace článku. Protože se ale jedná o časově omezené nabídky, nejsme platnost slev schopni garantovat a je možné, že některé akce už nemusejí být aktivní. Pokud si nechcete nechat ujít ty nejaktuálnější slevy, přihlaste se k odběru notifikací, RSS nebo nás sledujte na Facebooku či Twitteru.

Photo Exif Editor Pro – Metadata Editor

Každý fotograf občas potřebuje editovat údaje ve fotce, takzvaný EXIF. Ať už potřebujete něco změnit či jen rychle umazat, tato aplikace vám v tom pomůže. Původní cena aplikace byla 55 korun.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Diskuze k článku

  1. A v mezicase si zahrat idealne goodgame empire :) – [odkaz]

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).