Domů » Bleskovky » Anomaly 2: Pokračování populární hry je nyní dostupné také pro Android

Anomaly 2: Pokračování populární hry je nyní dostupné také pro Android

Hry z řady Anomaly patří mezi velmi populární a její druhé vydání je již nějaký čas dostupné pro iOS a také na PC & Mac. Nyní je možné si ji zahrát i na zařízeních s Androidem, hra je podle prvních testů dobře optimalizovaná a nabízí povedené prostředí. Hrát můžete rozsáhlou kampaň, nebo si užívat režim pro více hráčů.

Anomaly2 OUT NOW! Check out the gameplay trailer

Anomaly 2 je stejně jako předchozí vydání „obrácenou tower defense“ hrou, ale získala nové prostředí a vozidla s širšími možnostmi. Nápad se osvědčil a namísto typického stavění různých druhů věží musíte takticky řídit postup několika vozidel.  Zároveň vás ohromí grafické efekty, které titul nabízí. To si však žádá svou cenu a aktuálně se prodává na Google Play Store za 103 Kč. Pokud se pro nákup rozhodnete, připravte si v telefonu 1,5 GB volného místa a hodně volného času… :)

- -

David Podzimek

Diskuze k článku

  1. Míra (neregistrovaný)

    100,- za to nedám, půl sta bych dal, škoda…počkám na vánoční slevy, snad se dočkám.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).