Sledujte nás na YouTube

Anomaly 2: Pokračování populární hry je nyní dostupné také pro Android

Hry z řady Anomaly patří mezi velmi populární a její druhé vydání je již nějaký čas dostupné pro iOS a také na PC & Mac. Nyní je možné si ji zahrát i na zařízeních s Androidem, hra je podle prvních testů dobře optimalizovaná a nabízí povedené prostředí. Hrát můžete rozsáhlou kampaň, nebo si užívat režim pro více hráčů.

Anomaly 2 je stejně jako předchozí vydání „obrácenou tower defense“ hrou, ale získala nové prostředí a vozidla s širšími možnostmi. Nápad se osvědčil a namísto typického stavění různých druhů věží musíte takticky řídit postup několika vozidel.  Zároveň vás ohromí grafické efekty, které titul nabízí. To si však žádá svou cenu a aktuálně se prodává na Google Play Store za 103 Kč. Pokud se pro nákup rozhodnete, připravte si v telefonu 1,5 GB volného místa a hodně volného času… :)

- -

David Podzimek

Jeden komentář

  1. Míra (neregistrovaný)

    100,- za to nedám, půl sta bych dal, škoda…počkám na vánoční slevy, snad se dočkám.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *