TOPlist

Anketa Android roku 2013: Hlasování o nejlepší Android plné soutěží právě začalo

Třetí ročník ankety Android roku 2013 právě začal. Díky této anketě má široká veřejnost možnost seznámit se s nejnovějšími chytrými mobilními telefony a tablety s Androidem a hlasováním zvolit, která zařízení jsou ta nejlepší a zaslouží si ocenění „Android roku 2013“ v České republice. Oceněná zařízení budou moci zákazníci najít v obchodech a na internetu s připojeným certifikátem „Android roku 2013“, který by jim měl pomoci vybrat pro sebe to nejlepší, co Android nabízí. Na hlasující čekají věcné výhry v podobě těch nejlepších telefonů a tabletů s Androidem.

Nejlepší zařízení s Androidem se volí v 6 kategoriích: Top Android smartphone (špičkové modely s nejnovějšími funkcemi a maximálním výkonem), Android smartphone (kvalitní modely ve střední cenové hladině 5 – 10 tisíc Kč), Kompaktní Android (modely vhodné zejména pro začínající a nenáročné uživatele), Android tablety (zařízení formátu tablet pro pohodlné konzumování obsahu), Android inovace (atypické novinky výrobců, kteří se nebojí zkusit něco zcela nového) a Android příslušenství (různé doplňky a hi-tech hračky rozšiřující nejenom funkce, ale i vlastnosti telefonu).

android-roku-2013-hlasuj

Anketa je dostupná na webové adrese AndroidRoku.cz pro Českou republiku a na AndroidRoku.sk pro Slovensko, kde mohou hlasující z řad veřejnosti zaregistrovat a dát hlas svým favoritům ve více kategoriích. Uzávěrka ankety je 30. 11. 2013, poté dojde k vyhodnocení a udělení certifikátů nejlepším zařízením. Současně budou vybráni výherci z řad hlasujících, kteří obdrží právě nejlepší telefony a tablety s Androidem.

Anketu přináší portál SvetAndroida.cz ve spolupráci se slovenským portálem MojAndroid.sk, partnery projektu jsou společnosti Sony, Samsung, HTC, Creative a Prestigio. Mediálními partnery ankety jsou SmartMania.cz, AndroidForum.cz, časopisy Chip, Level a Počítač pro každého.

Autor článku Michal Javůrek
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Kapitoly článku