Domů » Bleskovky » Animal Park Tycoon: Vybudujte si vlastní ZOO na Windows Phone

Animal Park Tycoon: Vybudujte si vlastní ZOO na Windows Phone

Od vydání počítačové hry Transport Tycoon, ekonomicko-budovatelského simulátoru přepravy lidí a různých druhů zboží rozličnými dopravními prostředky mezi městy a továrnami, uběhlo již téměř dvacet let. Od té doby vyšlo pro PC několik „tycoonů“ z různých prostředí, přičemž princip hry zůstal zachován – vybudovat si své impérium a vydělat na něm spousty dolarů. Stavěly se zábavní parky v Roller Coaster Tycoonu, železniční tratě v Railroad Tycoonu, zoologické zahrady v Zoo Tycoonu a další. A právě simulátor zoologické zahrady právě přichází do Windows Phone Store.

 

Hra se jmenuje Animal Park Tycoon a vyvíjelo ji studio AMA Ltd. Jako ředitel ZOO začínáte s malým pozemkem a omezenými finančními prostředky. Vašim úkolem je učinit zahradu ekonomicky stabilní a rozvíjet ji nákupem nových zvířat a atrakcí, což přivede nové návštěvníky a ti zase více peněz na další rozvoj. K dispozici je šest herních prostředí, sedmnáct druhů zvířat (z nichž dvě jsou bonusová) a řadu miniher, abyste se zabavili při čekání na návštěvníky. Je jen na vás, jak vysoko nastavíte ceny vstupného, aby váš park prosperoval a přitahoval stále nové zákazníky.

 

Hra je k dispozici ve Windows Phone Store zdarma, delší dobu je rovněž dostupná pro Android a iOS. Doufejme, že se nejedná o poslední tycoon hru pro tuto platformu a že se snad v brzké budoucnosti dočkáme i přítomnosti zakladatele žánru, Transport Tycoon, ve Windows Phone Store. Ten je zatím k dispozici pro Android a iOS.

Odkaz na WP katalog Odkaz na Google Play Odkaz na App Store

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).