Domů » Bleskovky » Angry Birds Transformers: Rovio chystá další díl bitvy ptáků s prasaty

Angry Birds Transformers: Rovio chystá další díl bitvy ptáků s prasaty

Není to ani týden od přistání tahového RPG Angry Birds Epic do obchodů mobilních aplikací a Rovio již nyní chystá další hru, kde bude hlavní roli opět tvořit důvěrně známé ptactvo a jeho nepřátelé z vepřína. Nesmiřitelní soupeři se v tomto díle promění k nepoznání, po Star Wars a jeho pokračování přijdou Transformers.

 

Nový díl vytvoří Rovio ve spolupráci s Hasbro, přičemž současně se hrou mají přijít i reálné figurky, tzv. telepody, které bude možné načtením kódu přenést přímo do hry. Rovio již představilo novou webovou stránku, která ale prozatím moc sdílná není, pouze informuje o tom, že nový díl přijde již brzy do obchodů aplikací. Star Wars se Roviu povedlo, jsme zvědaví, jak do hry převede svět Transformerů.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentáře

 1. Hektor (neregistrovaný)

  AB neví kdy umřít…

  • newXX (neregistrovaný)

   Proč by měli umírat, když to pořád vynáší?

  • ... (neregistrovaný)

   pretože je to otras tieto mnohé verzie… u Space to skonćilo… a to som AB miloval …

  • uni (neregistrovaný)

   … (neregistrovaný): U mě to skončilo už v Seasons. A to jak i zpětně dokázali zprznit i původní hru (přidání power upů), to jsem fakt nerozdýchal. Tím u mě série skončila a to jsem byl fakt fanoušek.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *