Domů » Bleskovky » Angry Birds Stella dorazí na podzim: S novou grafikou a novými opeřenci

Angry Birds Stella dorazí na podzim: S novou grafikou a novými opeřenci

Vývojáři z Rovia na speciální stránce zveřejnili informace o novém dílu Angry Birds, který ponese název Stella. Opět se můžete těšit na likvidování nejrůznějších překážek a především zákeřných čuníků. Tento díl přijde se zbrusu novou grafikou s šesticí nových opeřenců, kterým bude dominovat právě roztomilá Stella v růžové.

Rovio zatím nepotvrdilo, pro jaké platformy bude tento díl k dispozici, ale tipujeme, že jako první přijde na řadu Android a iOS, a později snad také Windows Phone. Na samotné vydání si ale ještě nějaký čas budeme muset počkat – přesný termín zatím oznámen nebyl, oficiální stránky hovoří o podzimu letošního roku.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Diskuze k článku

  1. To budou mít vývojáři „zase“ rekordní příjmy :-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).