Sledujte nás na YouTube

Angry Birds Stella dorazí na podzim: S novou grafikou a novými opeřenci

Vývojáři z Rovia na speciální stránce zveřejnili informace o novém dílu Angry Birds, který ponese název Stella. Opět se můžete těšit na likvidování nejrůznějších překážek a především zákeřných čuníků. Tento díl přijde se zbrusu novou grafikou s šesticí nových opeřenců, kterým bude dominovat právě roztomilá Stella v růžové.

Rovio zatím nepotvrdilo, pro jaké platformy bude tento díl k dispozici, ale tipujeme, že jako první přijde na řadu Android a iOS, a později snad také Windows Phone. Na samotné vydání si ale ještě nějaký čas budeme muset počkat – přesný termín zatím oznámen nebyl, oficiální stránky hovoří o podzimu letošního roku.

Michal Javůrek

Jeden komentář

  1. Peete (neregistrovaný)

    To budou mít vývojáři “zase” rekordní příjmy :-)

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *