Sledujte nás na YouTube

Angry Birds Go: Rovio chystá novou závodní hru s naštvanými opeřenci v hlavní roli

Společnost Rovio nedávno oznámila, že pracuje na dalším Angry Birds titulu, který ponese název Go. Kdo by očekával, že půjde o klasický herní scénář, který nám servírovaly předchozí díly, bude překvapen. Tvůrci se totiž rozhodli přinést do populární série další žánr. Angry Birds Go by primárně měly být závodním titulem, ve kterém se budete s opeřenci prohánět v motokárách.

Tipujeme, že nepůjde o klasickou závodní hru, ale Rovio zde opět přijde s netradičnými nápady, kterými se bude snažit odlišit od konkurenčních titulů a nabídnout tak něco navíc. V tuto chvíli bohužel nejsou k dispozici žádné in-game záběry a stejně tak neznáme oficiální termín vydání hry. Jisté ale je, že se objeví pro Android a iOS a později snad i pro Windows Phone.

Michal Javůrek

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *