Domů » Bleskovky » Angry Birds Go: Rovio chystá novou závodní hru s naštvanými opeřenci v hlavní roli

Angry Birds Go: Rovio chystá novou závodní hru s naštvanými opeřenci v hlavní roli

Společnost Rovio nedávno oznámila, že pracuje na dalším Angry Birds titulu, který ponese název Go. Kdo by očekával, že půjde o klasický herní scénář, který nám servírovaly předchozí díly, bude překvapen. Tvůrci se totiž rozhodli přinést do populární série další žánr. Angry Birds Go by primárně měly být závodním titulem, ve kterém se budete s opeřenci prohánět v motokárách.

Tipujeme, že nepůjde o klasickou závodní hru, ale Rovio zde opět přijde s netradičnými nápady, kterými se bude snažit odlišit od konkurenčních titulů a nabídnout tak něco navíc. V tuto chvíli bohužel nejsou k dispozici žádné in-game záběry a stejně tak neznáme oficiální termín vydání hry. Jisté ale je, že se objeví pro Android a iOS a později snad i pro Windows Phone.

What IS Angry Birds Go!?

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).