Domů » Bleskovky » Android Q beta 4 už si nenainstalujete, Google kvůli chybě pozastavil distribuci

Android Q beta 4 už si nenainstalujete, Google kvůli chybě pozastavil distribuci

Google v minulém týdnu uvolnil čtvrtou testovací verzi Androidu Q, nainstalovat si ji mohli majitelé smartphonů Google Pixel všech generací. Nyní už ale nemohou, Google totiž objevil chybu způsobující opakované restarty a update raději stáhnul.

AndroidQ

V programu Android Preview se tak jako nejnovější verze hlásí měsíc stará Beta 3. Pokud se vám podařilo nainstalovat čtvrtou betu a telefon běží normálně, nic se pro vás nemění. Ostatní však musí čekat, až Google chybu napraví, byť zatím žádný náhradní termín stanoven nebyl.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. Radeji si pockat na finalni verzi, ani ta nemusi byt odladena, natoz takovato beta. Ale zase diky testovani a dobrovolniku se mohou vcas odhalit zasadni bugy.

  2. Aktualizace již funguje. Odzkoušeno na Google Pixel 2.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).