Domů » Bleskovky » Android nově nabízí synchronizaci dat z her a aplikací pod Google účtem

Android nově nabízí synchronizaci dat z her a aplikací pod Google účtem

Konference Google I/O ještě nezačala, nicméně uživatelé Androidu už mohou vyzkoušet jednu z novinek, která zde pravděpodobně bude odhalena. Jedná se o synchronizaci dat a aplikací v rámci vašeho Google účtu. Tato možnost se nově objevila v nabídce Nastavení synchronizace – Google účet – Synchronizovat data aplikací a měla by zajistit synchronizaci dat z aplikací a her na všechna zařízení s Androidem, na kterých jste se svým Google účtem přihlášeni. Má to však jeden drobný háček – aby synchronizace fungovala, musí to samozřejmě podporovat samotné aplikace. Více informací se pravděpodobně dozvíme už za několik málo hodin, kdy Google I/O začíná (sledovat živě).

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

4 komentářů

  1. Pavel (neregistrovaný)

    Tak tomu říkám pokrok ale rači ještě zůstanu u Titanium Backup. To je jistota a zvyk je železná košile :D

  2. A pak že je iOS zaostalý:-D

  3. Korty (neregistrovaný)

    Nevíte někdo kde ty synchronizovaná data aplikací naleznu? Dal jsem je synchronizovat v tabletu s Android a nyní jsem si stejnou hru stáhl i do nového mobilu, kam bych chtěl data z této hry stáhnout, abych zde byl na stejné úrovni. Děkuji

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).