Domů » Bleskovky » Android nově nabízí synchronizaci dat z her a aplikací pod Google účtem

Android nově nabízí synchronizaci dat z her a aplikací pod Google účtem

Konference Google I/O ještě nezačala, nicméně uživatelé Androidu už mohou vyzkoušet jednu z novinek, která zde pravděpodobně bude odhalena. Jedná se o synchronizaci dat a aplikací v rámci vašeho Google účtu. Tato možnost se nově objevila v nabídce Nastavení synchronizace – Google účet – Synchronizovat data aplikací a měla by zajistit synchronizaci dat z aplikací a her na všechna zařízení s Androidem, na kterých jste se svým Google účtem přihlášeni. Má to však jeden drobný háček – aby synchronizace fungovala, musí to samozřejmě podporovat samotné aplikace. Více informací se pravděpodobně dozvíme už za několik málo hodin, kdy Google I/O začíná (sledovat živě).

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

4 komentářů

 1. Pavel (neregistrovaný)

  Tak tomu říkám pokrok ale rači ještě zůstanu u Titanium Backup. To je jistota a zvyk je železná košile :D

 2. A pak že je iOS zaostalý:-D

 3. Korty (neregistrovaný)

  Nevíte někdo kde ty synchronizovaná data aplikací naleznu? Dal jsem je synchronizovat v tabletu s Android a nyní jsem si stejnou hru stáhl i do nového mobilu, kam bych chtěl data z této hry stáhnout, abych zde byl na stejné úrovni. Děkuji

  • Speedy306 (neregistrovaný)

   Nejspíš nikde… Snažím se o to už dva dny… -_-

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).