Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Android M: Po jaké cukrovince ponese nová verze název a jaký easter egg si pro nás google připravil?

Android M: Po jaké cukrovince ponese nová verze název a jaký easter egg si pro nás google připravil?

Každá verze operačního systému Android obsahuje malý vtípek, tzv. easter egg, který aktivujete tak, že přejdete do nabídky Nastavení – O zařízení, a několikrát kliknete na položku Verze Androidu. U Androidu 4.0 nás například přivítala legendární Nyan Cat, u verze 4.1 Jelly Bean to byly želatinové fazolky, se kterými jste si mohli cvrnkat po displeji.

Android 5.0 Lollipop přišel s originální hrou ve stylu Flappy Birdu. U Androidu „M“ ale zatím žádné velké překvapení nečekejte. Včera uvolněná preview verze obsahuje pouze grafiku signalizující právě písmeno M a pořádného easter eggu se dočkáme až s uvolněním finální verze.

V preview verzi Androidu M zatím žádný velký easter egg nečekejte

M jako Milkshake?

Spekuluje se také, jaký název cukrovinky písmenko M bude signalizovat? U předchozí verze „L“ to byl Lollipop, tedy lízátko. Největším kandidátem je v tuto chvíli Milkshake, tedy mléčný koktejl. Ostatně právě obrázek tohoto nápoje se objevil během včerejší úvodní keynote konferece Google I/O na chytrých hodinkách Davida Burkeho. Pokud vás zajímá, jaké další názvy uživatelé vymysleli, rozhodně se podívejte do tohoto vlákna na Redditu.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel