Domů » Bleskovky » Android 7.0: Huawei spouští beta program pro majitele Honoru 8

Android 7.0: Huawei spouští beta program pro majitele Honoru 8

Není tomu tak dávno, co začali někteří z výrobců pro své vlajkové modely vypouštět první testovací aktualizace na nejnovější Android 7.0 Nougat, jmenovitě například Samsung, OnePlus a také společnost Sony. Nyní se k nim přidává také Honor, respektive Huawei. Ten si první Preview aktualizaci Androidu 7.0 připravil pro svůj vlajkový model Honor 8.

honor8_android7

Aktualizace je zatím dostupná pro uživatele ve Velké Británii, zbytek Evropy by ale na sebe nemusel nechat dlouho čekat. Jelikož se zatím stále jedná o testovací verzi ROM, nemusí být vše na sto procent odladěné. Součástí aktualizace bude také zcela nové prostředí EMUI 5.0.

Recenze Honor 8: Špička ve své třídě

Aktualizovat mohou uživatelé splňující pár základních podmínek:

  • číslo sestavení C432B131
  • zařízení určené pro Velkou Británii
  • zamknutý bootloader, oficiální ROM, nepřítomnost root oprávnění

Ne všichni uživatelé budou, stejně jako v případě Samsungu, do beta programu vybráni. Přihlásit se do něj bude umožněno skrze Huawei ID a speciálně vytvořenou aplikaci, kterou si můžete stáhnout spolu s instrukcemi pro flashování na tomto odkazu. Novou verzi systému bude možné stáhnout klasickou formou OTA koncem listopadu.

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).