Domů » Bleskovky » OnePlus 3 a Android 7.0? Beta verze ještě tento měsíc, update do konce roku

OnePlus 3 a Android 7.0? Beta verze ještě tento měsíc, update do konce roku

Android 7.0 Nougat nabírá sílu velmi pomalu, zatím pohání pouze 0,3 procent všech zařízení s Androidem. Brzy by se však měly aktualizace stávajících smartphonů rozjet naplno, přičemž pozadu nezůstanou ani telefony společnosti OnePlus.

OnePlus 3

Majitelé nejnovějšího OnePlus 3 by měli dostat první ochutnávku nového systému ještě tento měsíc, zatím však pouze ve formě beta verze. Na ostrou verzi se ale nemá čekat dlouho, údajně dorazí ještě před koncem letošního roku. Potěšující zprávu máme i pro majitele loňského OnePlus 2; i ten dostane nejnovější Android, avšak u něj ještě není o časovém rámci rozhodnuto.

Vývoj softwaru jde v OnePlus rychleji poté, co se čínský výrobce rozhodl sloučit obě vývojové větve Hydrogen OS a Oxygen OS do jednoho systému. Vůbec prvním telefonem OnePlus s Nugátem na palubě má být OnePlus 3T, který bude představen příští týden, 15. listopadu (více informací).

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).