Domů » Bleskovky » Android 5.0 pro LG G2 na sebe již nenechá čekat dlouho, unikl první screenshot

Android 5.0 pro LG G2 na sebe již nenechá čekat dlouho, unikl první screenshot

LG G3 patřilo mezi první zařízení nepocházející z řady Nexus, které obdrželo update na Android 5.0. Výrobce ovšem nenechá na holičkách ani ty, kteří si zakoupili jeho loňskou vlajkovou loď v podobě modelu G2 (recenze). Na internetu se objevil snímek zachycující Android Lollipop na přístroji s označením softwaru F320L, jenž nese LTE-A verze zmiňovaného smartphonu určená exkluzivně pro jihokorejský trh. Dá se tak předpokládat, že by uživatelé na update již neměli čekat dlouho.

 

Na screenshotu si lze povšimnout barev aktuálního prostředí LG, což znamená, že majitelé modelu G2 se mohou spolu s aktualizací těšit na omlazovací kůru v podobě nové verze nadstavby. Přesný termín uvolnění updatu není v tuto chvíli znám, očekávali bychom jej však v horizontu měsíce.

Martin Pavlović

Externí redaktor SMARTmania.cz, student marketingové komunikace, nadšenec do technologií, analogové fotografie a hudby.

4 komentáře

 1. green.m (neregistrovaný)

  Musím říct, že podpora LG šla velkým způsobem nahoru za poslední roky, tento krok to jenom dokazuje :-)

 2. tom (neregistrovaný)

  dneska mi přišla aktualizace na S4 :-) Myslíte, že mám aktualizovat?

  • Sammy (neregistrovaný)

   jakože Galaxy S4 ti nabídl update na Android 5.0? Vážně takhle brzo? tomu se mi nechce věřit :-O u mě nic a ani tady ani na sammobile se o tom nic nepsalo ještě. jen že update bude, někdy.

  • TOM:

   klidne muzes, je to jen oprava 4.4.2ky :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).