Domů » Bleskovky » Amber aktualizace pro Lumii 720 je k dispozici, zatím však pouze na serverech Nokie

Amber aktualizace pro Lumii 720 je k dispozici, zatím však pouze na serverech Nokie

Pro majitele chytrého telefonu Nokia Lumia 720 máme dobrou zprávu. Na serverech Nokie se již objevil firmware s označením 1334 (Amber, GDR2). Pokud patříte mezi zkušené uživatele a umíte pracovat s Nokia Care Suite či programem Navifrim+, můžete si ROM stáhnout a ručně naflashovat do telefonu (tímto krokem přijdete o svá data a asi nemusíme připomínat, že vše provádíte na vlastní nebezpečí). Případně můžete vyčkat, než bude OTA aktualizace uvolněna oficiálně.

Aktualizace bude do konce září k dispozici také pro Lumie 620 a 520. Aktualizace přináší novou aplikaci Data Sense pro měření přenesených dat, Glance Screen (hodiny na displeji), rozšířené nastavení barevného zobrazení, filtr SMS a hovorů + drobná vylepšení v systému. Pro Lumii 520 aktualizace nenabídne možnost používat Glance Screen, údajně za to mohou hardwarová omezení.

Líbí se vám Lumia 720? Podívejte se, kde ji můžete pořídit nejlevněji…

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

8 komentářů

 1. Ladislav (neregistrovaný)

  A datum uvolnění by nebyl?

  ;-)

 2. Jaky Glance? Glance maju od L820+..

  • Martin II (neregistrovaný)

   Zobrazovanie casu na vypnutej obrazovke nebude mat len Lumia 520. Lumia 620 a 720 nebude podporovat zobudenie na dvojklik.

  • Ladislav (neregistrovaný)

   Cože? Nebude dvojklik? A důvod?

  • Psal jsem o tom na foru a nikdo tomu neveril.Stalo se to skutecnosti.

 3. jozef (neregistrovaný)

  dobry den ja som si dnes kupil lumiu 920 a co na nu amber nebude ? ci neskor ? napiste mi prosim mail ked o tom nieco viete kedy bude officialna verzia amber pro 920

  • Zalezi na product code,75% Lumii 920 jiz Amber ma.Ostatni do konce zari.

  • jozef (neregistrovaný)

   jirka ale je to iste ze bude do konca na kazdej lumii 920 aj ked ju nemam od operatora amber ? lebo teraz nemozem pouzit ani nokia smart cam ani pro cam

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).