Domů » Bleskovky » Amazon Fire Phone: Podívejte se na záznam prezentace telefonu s 3D prostředím

Amazon Fire Phone: Podívejte se na záznam prezentace telefonu s 3D prostředím

Amazon včera představil svůj první chytrý telefon, který sice hardwarovými parametry neoslní, za to si klade za cíl nalákat potenciální kupce na některou z mnoha přidaných hodnot – široké propojení s vlastním ekosystémem aplikací a služeb, všudypřítomný pomocník Firefly, příznivá cena a v neposlední řadě také originální prostředí s prvky 3D. Podívejte se, jak Jeff Bazos, zakladatel a ředitel Amazonu, novinku představoval v téměř hodinu a půl trvající prezentaci, část věnující se 3D prostředí začíná v čase 37:50.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentáře

 1. joztar (neregistrovaný)

  perfektne je to prostredie… fakt na tom zamakali … samsung a dalsie znacky sa maju co ucit ako byt inovativny.

 2. mceza (neregistrovaný)

  Prezentace pěkná, hlavně jak na začátku pustili ty dva zfanatizované fandy. Ti kluci byli úplně mimo…

  K samotnému prostředí – vypadá to zajímavě, ale netuším, k čemu to může být. Že ikonka na mapě zakrývá název ulice a změnou úhlu pohledu si název té lice posunu? Kvůli tomu mi jako baterka živí ty 4 kamery a procesor?

  A jak to funguje v autě, autobuse nebo při chůzi, kdy je perspektiva změněna trvale nebo se neustále mění nezávisle na vůli uživatele? (Když jdu, tak telefon neudržím neustále ve stejném místě). Jak tohle vyřešili?

 3. _iNTERFACE (neregistrovaný)

  nerad to hovorim ale tato funkcia ios7 je velmi velmi zaujimava aj na androidoch…chvalim amazon za tuto inspiraciu

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *