Domů » Bleskovky » Amazon Fire Phone: Podívejte se na záznam prezentace telefonu s 3D prostředím

Amazon Fire Phone: Podívejte se na záznam prezentace telefonu s 3D prostředím

Amazon včera představil svůj první chytrý telefon, který sice hardwarovými parametry neoslní, za to si klade za cíl nalákat potenciální kupce na některou z mnoha přidaných hodnot – široké propojení s vlastním ekosystémem aplikací a služeb, všudypřítomný pomocník Firefly, příznivá cena a v neposlední řadě také originální prostředí s prvky 3D. Podívejte se, jak Jeff Bazos, zakladatel a ředitel Amazonu, novinku představoval v téměř hodinu a půl trvající prezentaci, část věnující se 3D prostředí začíná v čase 37:50.

Amazon Press Conference: Jeff Bezos introduces Fire phone, the first smartphone designed by Amazon

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

  1. joztar (neregistrovaný)

    perfektne je to prostredie… fakt na tom zamakali … samsung a dalsie znacky sa maju co ucit ako byt inovativny.

  2. Prezentace pěkná, hlavně jak na začátku pustili ty dva zfanatizované fandy. Ti kluci byli úplně mimo…

    K samotnému prostředí – vypadá to zajímavě, ale netuším, k čemu to může být. Že ikonka na mapě zakrývá název ulice a změnou úhlu pohledu si název té lice posunu? Kvůli tomu mi jako baterka živí ty 4 kamery a procesor?

    A jak to funguje v autě, autobuse nebo při chůzi, kdy je perspektiva změněna trvale nebo se neustále mění nezávisle na vůli uživatele? (Když jdu, tak telefon neudržím neustále ve stejném místě). Jak tohle vyřešili?

  3. nerad to hovorim ale tato funkcia ios7 je velmi velmi zaujimava aj na androidoch…chvalim amazon za tuto inspiraciu

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).