TOPlist

Amazfit Falcon se vezou na trendu odolných chytrých hodinek. Parametry rozhodně neurazí

amazfit t rex 2 recenze icon

Čínská značka Amazfit je proslulá svou nositelnou elektronikou, především pak odolnými chytrými hodinkami T-Rex 2. K těm v dohledné době přibyde nástupce jménem Amazfit Falcon, který je v rámci portfolia přeskočí a zákazníkům nabídne ještě lepší poměr ceny a výkonu. Alespoň to říká anonymní leaker, který dal tip známému serveru GSMArena. Na co se můžeme těšit?

https://www.youtube.com/watch?v=BeQ1unpIFsk

Amazfit Falcon budou lákat na 1,28“ AMOLED panel s rozlišením 416 × 416 pixelů a maximálním jasem 1 000 nitů. Chybět by nemělo ani 32 MB RAM, 4 GB interní paměti, Bluetooth 5.0, baterie s kapacitou 400 mAh a výdrží až 14 dní, operační systém Zepp OS či voděodolnost do tlaku 20 barů.

Co se funkcí týče, ty by měla chystaná novinka přebrat od T-Rex Pro 2. Půjde tak nejspíš o 24hodinový záznam srdečního tepu, monitoring okysličení krve, sledování stresu či měření více než 150 sportovních aktivit, čemuž má napomáhat dvoupásmová GPS. Chytré hodinky Amazfit Falcon by měly být představeny už 13. října, což připadá na nadcházející čtvrtek.

Autor článku Michael Chrobok
Michael Chrobok
Zástupce šéfredaktora, fotograf, hráč. Baví mě baseball, F1, urbanismus, filmy Wese Andersona, moderní umění a rozličné fantasy/sci-fi světy. Nepohrdnu dobrým jídlem, zajímavou knihou či výletem do neznáma.

Kapitoly článku