Domů » Bleskovky » Alza otevírá v Holešovicích plně vybavený koutek pro YouTubery, vstup je zdarma

Alza otevírá v Holešovicích plně vybavený koutek pro YouTubery, vstup je zdarma

Alza otevírá ve svém showroomu v Praze 7 Holešovicích profesionálně vybavené foto-video studio. V proskleném koutku mohou zájemci fotit elektronická zařízení nebo natáčet videa, recenze a rozhovory. Služba je dostupná zcela zdarma, Alza tak prý chce pomoci kreativcům, kteří pro svou tvorbu nemají vhodné podmínky.

Koutek s nápisem „YouTuber“ vybavila Alza zrcadlovkou značky Canon EOS 80D s objektivem 18-135, grafickým monitorem Eizo, notebookem, studiovými světly, stolem optimalizovaným pro natáčení a speciálním křeslem. Nechybí dokonce ani klimatizace a rolety s jednobarevným pozadím, které lze měnit podle potřeb natáčejícího. Studio má rozměry  3,3 x 5 m a nachází se v pravé části showroomu od hlavního vchodu z ulice Jateční.

Veškeré doplňující informace k provozu získají zájemci v showroomu na Informacích, na vyžádání s obsluhou vybavení studia prý dokonce pomůže i personál. V rámci pilotního provozu se návštěvníci zatím nemusí nikde hlásit, stačí rovnou přijít. Pokud budou některé časové sloty příliš exponovány, firma je dle svých slov připravena spustit rezervační systém. V přípravě je i další rozšíření služeb.

Youtubeři se těší i v České republice velké oblibě. Zdaleka ne všichni ale produkují videa v „koukatelné“ kvalitě, což chce Alza tímto koutkem změnit. Určitě se jedná o zajímavou nabídku pro začínající YouTubery, kteří zatím nemají dostatek financí pro nákup kvalitního vybavení.

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
10 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments