Domů » Bleskovky » Alcatel One Touch Scribe Pro: První snímky a informace o tajemné novince

Alcatel One Touch Scribe Pro: První snímky a informace o tajemné novince

Alcatel se v posledních letech soustředil pouze na smartphony ze střední třídy, nicméně podle nejnovějších informací se zřejmě brzy dočkáme nového modelu, který bude nemilosrdně útočit na prvoligovou konkurenci. Známý ruský novinář Eldar Murtazin zveřejnil snímek pocházející z firemní prezentace, který odhaluje finální podobu a klíčové parametry připravovaného smartphonu One Touch Scribe Pro. Podle všeho se bude jednat o tabletofon disponující rozměrným displejem s úhlopříčkou šest palců.

 

Dostatek výpočetního výkonu zajistí blíže nespecifikovaný čtyřjádrový procesor s taktem 1,5 GHz. Další hardwarová výbava bude zahrnovat hlavní fotoaparát s rozlišením třináct megapixelů, podporu pro dvě SIM karty, integrovaný akumulátor s kapacitou 3400 mAh a kapacitní stylus. Z přiložené fotografie si můžeme všimnout i zajímavě vyhlížejícího krytu se skrytým LCD panelem pro zobrazování základních informací. Podle E. Murtazina se tajemná novinka dočká oficiálního představení v několika následujícíh dnech.

Koncová cena by se měla pohybovat kolem 300 USD (zhruba 5 800 CZK), což lze považovat za velice příznivou částku. Zda se dočkáme prodeje i mimo čínské teritorium je zatím ve hvězdách.

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.

4 komentářů

  1. Za tu cenu to chci….. sice + DPH, ale i tak

  2. Massive 6″ display in a compact design

    :D :D :D

  3. Znalec (neregistrovaný)

    No a mam vybrano, to beru.

  4. aldav (neregistrovaný)

    Na 300 US$ zapomente najivkove. By musel byt Alctatel padlej na hlavu. Eshopy ktere se zameruji na vyvoz z Ciny ho budou mit tesne pod 400.00 US$ , k tomu si pripoctete DHL 26.00 US$ a DPH 300.00-1000.00 kc , podle deklarace od prodejce.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).