Alcatel One Touch Evo 7: Sedmipalcový tablet s 3G rámečkem

Společnost Alcatel můžete znát ještě z dob, kdy vyráběla dnes již archaicky vyhlížející telefony, které plnily kapsy většiny z nás. Dnes již tato značka patří pod křídla čínské společnosti TCL Corporation, která se snaží vzkřísit její zašlou slávu. K tomu má dopomoci i další nový produkt v podobě tabletu nesoucího označení One Touch Evo 7. Ten nabídne sedmipalcový displej s doposud nezveřejněným rozlišením, nad kterým se bude nacházet kamerka, kterou nejvíce využijete při videohovorech. Srdcem tabletu se stane blíže nespecifikovaný procesor s taktem 1 GHz (zřejmě jednojádrový) a rovný 1 GB operační paměti.

   

Další specifikace hovoří o přítomnosti modulu pro Wi-Fi, slotu na paměťové microSD karty (až 32 GB) a operačního systému Android ve verzi 4.0. Pokud budoucí majitelé zatouží po internetovém brouzdáním i mimo dosah Wi-Fi sítě, budou si moci k tabletu dokoupit příslušenství v podobě speciálního rámečku. Ten v sobě totiž ukrývá 3G modul, slot na SIM kartu, anténu a příslušné konektory. Toto řešení je v dnešní době neobvyklé a dle mého názoru i poměrně zdařilé. Rámečky budou též dostupné v několika barevných variantách. Jedním z nejdůležitějších faktorů, který bude budoucí uživatele zajímat se jistě stane cena. Tu bohužel výrobce zatím neprozradil. Se zahájením prodeje se počítá v několika následujících týdnech a to na území Evropy a Asie.

Zdroj

Autor článku
Richard Streit
Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku