TOPlist

Aktualizujete ještě dnes: Office za 13,32 eur a originální Windows 10 pouze za 6,21 eur

Obrázek s motivem operačního systému Windows

Používáte zastaralou verzi systému Windows? Aktualizujte svůj systém na Windows 10, jehož OEM licenci můžete získat za velmi výhodnou cenu. Společnost Godeal24 nabízí všechny verze Windows 10 s 50% slevou.  Ať už jste počítačový nadšenec, profesionál nebo jen obyčejný uživatel, na Godeal24 naleznete OEM licence k Windows 10 Professional, Windows 10 Home a Windows 10 Enterprise.

Hledáte optimální řešení pro zefektivnění vaší práce a zvýšení produktivity? Office 2021 je pro vás ideální volbou. Ať už jste vlastníkem malé firmy nebo jste součástí velkého podniku, tato sada nabízí všechny základní nástroje, které potřebujete pro práci a učení. U příležitosti slevové akce v rámci blížícího se Mezinárodního dne žen můžete na Godeal24 získat nejnovější Office 2021 Professional za pouhých 25,61 eur. Jedná se o bezkonkurenční nabídku OEM licence a software. Godeal24 vám poskytne špičkový zákaznický servis a nepřetržitou technickou podporu.

pr windows klice

 62% sleva na Microsoft Office (kód kupónu “GOLE62”)

Windows 10 Professional vám  nabízí propracované kancelářské funkce, zatímco Windows 10 Home má všechny základní funkce Windows za dostupnou cenu. Windows 10 Enterprise je speciálně navržen pro podnikové uživatele a nabízí výkonné nástroje. Godeal24 nabízí také nejnovější Windows 11 za velmi výhodnou cenu. Využijte tedy možnost upgradovat na nejnovější a nejspolehlivější operační systém ještě dnes.

Limitovaný výprodej: 50% sleva na operační systém Windows (kód kupónu “GOLE50”)

62% sleva na balíčky a další MS Office (kód kupónu “GOLE62”)

 Základní počítačové nástroje za nejlepší cenu

Série Ashampoo

Software vyvinutý společností Ashampoo má opravdu vše, co potřebujete, včetně kanceláře, optimalizace systému, zpracování obrazu pro odinstalaci a čištění systému, šifrování souborů atd.

Další nástroje pro PC

Na  Godeal24 si můžete vybrat různé verze operačních systémů Windows a kancelářských balíků, stejně jako další praktické softwarové nástroje, včetně běžně používaného kancelářského softwaru. Naleznete zde obrázkové editory typu Adguard, blokovacího softwaru, který vám umožní vyhnout se rušení reklam. Dále zde naleznete např. MacBooster 8 pro systémy MAC A další nástroje a software s různými funkcemi pro bezpečnější a pohodlnější používání Vašeho počítače.

Na Godeal24 můžete ušetřit spoustu času a peněz díky zlevněným licencím Microsoft, hlavnímu softwaru pro zabezpečení IT a dalším počítačovým nástrojům, jako je IOBIT, Ashampoo, Disk Drill a dalších. Zakoupený software je 100% bezpečný a originální, podpořený doživotní podporou a zárukou aktualizací od společnosti Microsoft.

Nakupování je zcela bezproblémové, software je odeslán  přímo na váš e-mail během několika sekund od nákupu. S hodnocením od TrustPilot  – 98 % Excellent a nonstop odbornou technickou podporou si můžete být jisti kvalitou produktu, který kupujete. Nenechte si ujít tuto šanci ušetřit až 90 % na softwaru, který potřebujete pro Vaši práci nebo zábavu.

Godeal24 nabízí nepřetržitou profesionální technickou podporu a doživotní poprodejní servis. Kontakovat je můžet na e-mailu [email protected].

Autor článku PR článek
PR článek
Takto označený obsah má charakter reklamního sdělení, jehož zadavatelem je subjekt třetí strany. Máte-li zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected].

Kapitoly článku