Domů » Články » Aktualizace Nokia Black: Výrazné vylepšení pro Windows Phone (videopohled)

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

27 komentářů

 1. Tom (neregistrovaný)

  Zlepšení určitě ano, do výraznosti to má daleko.

 2. Prima video. Díky za něj, pěkný obraz i zvuk.

  Jirka také trochu změnil můj doposud trochu skeptický pohled na appfolder – už mu začínám přicházet na chuť :)

  • AppFolder je vynikajici,jen potrebuje zrychlit.

  • mimonaut, htcjirka: Jak jste bez toho do ted mohli fungovat? Asi si v historii najdu, co jste rikali o podobnem konceptu na Androidu.

  • já se na AppFolder snažil zvyknout, ale přijde mi to pomalé, tak to šlo z telefonu pryč :) postačí mi klasické dlaždice mých oblíbených aplikací.

  • AppFolder nema nic sposlecneho s zadnym konceptem reklamosystemu,opet tvuj vyplod fantazie.Reklamosystem sem nam vubec neplet popleto.

  • lojzik (neregistrovaný)

   HTCJIRKA: mel by ses nad sebou zamyslet, ubohost tvych komentaru je uz opravdu priserna…

  • Nemyslim si,je to plne k tematu.

 3. Zdeněk (neregistrovaný)

  Jen tak náhodou jsem zkusil aktualizaci a black je nainstalovaná :D 920 a týden zpět nová základ deska z MP.

 4. TomRich (neregistrovaný)

  Autor videa ma Windows Phone, ale usporadani ikon na plose ma jako iphone:) usmevne.

  • Moc vám nerozumím, ale dlaždice si snad může každý uspořádat podle svého, a podobnost s iPhone tam opravdu nevidím :)

  • Oproti iPhonu je tu taková škále customizace, že může mít ikony uspořádané klidně takto. Každý je má jinak. Narozdíl od iPhonu, kde je jen jedno „správné“ uspořádání…

   Opět další věc, kde je iOS daleko překonán…

  • Jan (neregistrovaný)

   Akurat nijak podstatna. Kiez by sa raz WP dostal na uroven iPhonu.

  • V nekterych aspektech tam jiz je,nekde i predbiha.

  • palo (neregistrovaný)

   WP ma ešte čo zlepšovať aby bol smart :-) ak by tomu tak nebolo, tak by nečakal každý na aktualizácia ako na spasenie. Navyše ak každý čaká na to čo by tam malo byť už od začiatk.

  • htcjirka: A někde zaostává. Moudro:-)

  • Ačkoli když se zamyslím, v čem WP8 předbíhá iOS…..hmm…no…ne, to fakt nedám:-) Kam se podívám, je to max. srovnané, spíše ale vždy něco chybí.

  • livetiles a jejich velikosti, možnost kustomizace prostředí na světlé / tmavé + výběr barvy, integrace soc. sítí (sice v ios už je taky, ale ne tak provázaná), návykové drobnosti od nokie typu doubletap to wake nebo glance prolinkování kontaktů a určitě by se ještě něco našlo..

  • Palo (neregistrovaný)

   Neviem či to čo si napísal je extra smart. Navyše práve na to by som vedel dať mnoho príkladov ako to až tak smart nie je (resp. je tam ešte čo vylepšiť -tiles, farby, soc. siete). Vylepšenia od Nokie tiež nie je systém (nakoniec to bolo aj na Nokiach, ktoré mali iný OS). WP je dobrý systém koncepčne. Kontinuálne sa vyvíja, ale ako som napísal, má ešte čo doháňať a zatiaľ sa mi zdá, že mu to trvá dlho.

 5. kate (neregistrovaný)

  Mi jeste aktualizace nedorazila :((..

 6. lukasbc (neregistrovaný)

  No už jsme zase v situaci jako s amber-em.Black sice visí na webu jako waiting for approval,ale avaible je jen u dvou – 3 modelů.Toto je opět nezvládnuté-nechápu proč vydají zprávu o uvlnění aktualizace, když fyzicky se k ní dostanete až po x týdnech, ne-li měsících..Tohle mě fakt mrzí.je to nezvládnuté.

 7. Kuba (neregistrovaný)

  Zdravím, máte někdo novou verzi photobeameru nokiabeamer? mě se v obchodě nezobrazí, a samotná aplikace si mi neaktualizovala. Nokia Lumia 920

  • Kuba (neregistrovaný)

   Jo děkuju, už jsem to zkoušel, akorát tam nemám tlačítko stáhnout. Tak to stáhnu do PC ale v PC to nemam zas jak otevřít. V nápovědě ms je abych to přesunul na paměťovou kartu, jenžu tu 920 nemá :D tak nevím. Nevíte náhodou čím se dají otevřít tyto soubory? Jo a když to dám normálně do telefonu tak to nemám zas jak najít :D zapeklitá situace

  • Nemáš tam tlačítko stáhnout? Jsi přihlášen? Pokud ano, tak tam bude tlačítko instalovat. Jinak stačí třeba kliknout na ten link z telefonu…

 8. Právě aktualizuji… Nokia Lumia 920, cz distribuce…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).