Domů » Bleskovky » Aktualizace MIUI odřízla telefony Xiaomi od hry Pokémon Go

Aktualizace MIUI odřízla telefony Xiaomi od hry Pokémon Go

I když má mobilní hra Pokémon Go svůj vrchol popularity za sebou, stále se najde spousta hráčů, která je do ní ponořená dodnes. Bohužel majitelé smartphonů značky Xiaomi se nyní potýkají s nepříjemnostmi, které jim vystavila aktualizace MIUI na novější verzi.

Na komunitní síti Reddit se začínají množit příspěvky nešťastných hráčů Pokémon GO s telefony Xiaomi, na jejichž zařízení došlo k zabanování uživatele na vybranou dobu, či rovnou k uspání účtu z důvodu porušení podmínek služby. Na vině má být prý update prostředí MIUI na verzi 10.3.2, viníkem ale také může být funkce Game Booster. Zatím není jasné, zda je chyba na straně Xiaomi nebo vývojářského studia Niantic, vyjádření zatím neposkytla ani jedna strana.

Nešťastní hráči mezitím vytvořili veřejně dostupnou tabulku, ve kterém podrobně popisují vzniklý problém. Drtivá většina jsou majitelé smartphonu Redmi 5, ale potíže hlásí i majitelé jiných modelů.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. tak hlavne ze jim nezabanovali ha*jzliky

  2. Naprostá tragédie :-PPPPPPPPPPPPPPPPP

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).