Sledujte nás na YouTube

Aktualizace Honoru 7 na Android 6.0 se blíží. Kdy se dočkáme?

Pokud patříte mezi majitele smartphonu Honor 7 (recenze), máme pro vás dobrou zprávu. Na twitteru evropského zastoupení značky se nyní objevila informace o dostupnosti aktualizace na Android 6.0. Ten již nyní mají k dispozici beta testeři a pro širokou veřejnost by měl výrobce OTA aktualizaci uvolnil do konce února.

V budoucnu by se měl aktualizace na Android 6.0 Marshmallow dočkat také model Honor 5X, nicméně přesnější termín zatím oznámen nebyl.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *